Chrissy Teigen پس از بیش از 10 سال حساب توییتر خود را پاک می کند

[ad_1]

گریه نکن چون تمام شد ، لبخند بزن که اتفاق افتاده است. این شعاری است که از مغز من عبور می کند و می داند کریسی تیگن در حال ترک توییتر است. ولع خوردن نویسنده کتاب آشپزی چهارشنبه شب اخبار مربوط به حساب خود را که اکنون حذف شده است ، به اشتراک گذاشت و توضیح داد که چگونه حضور پررنگ وی در سایت به کیسه مشت برای مفسران بی رحم تبدیل شده است.

وی نوشت: “بیش از 10 سال ، شما دنیای من بوده اید. صادقانه مدیون این جهانی هستیم که در اینجا ایجاد کرده ایم. من واقعاً بسیاری از شما را دوستان واقعی خود می دانم.” “اما وقت آن است که من خداحافظی کنم. این دیگر به اندازه منفی به من جواب مثبت نمی دهد و فکر می کنم زمان مناسب برای فراخوانی چیزی است.”

کریسی توضیح داد که هدفش همیشه “شاد کردن مردم” بود اما اخیراً دردی که همراه با ناامید کردن دیگران است برای او “بیش از حد” است. وی توضیح داد: “من همیشه به عنوان دختر قوی کف دست نشان داده شده ام اما فقط نیستم.” در توییت های بیشتر ، کریسی گفت که او یاد نگرفته است “چگونه جلوی منفی نگری” و با ترولینگ آنلاین تجربه کرد “کاملاً کبود شده است”. او گفت ، “من شما را تشویق می کنم که بدانید و هرگز فراموش نکنید که حرفهای شما مهم است. مهم نیست که چه چیزی را می بینید ، آن شخص چه چیزی را به تصویر می کشد یا قصد شما را دارد.” پیام خداحافظی کامل وی را در زیر مشاهده کنید:

“سلام. بیش از 10 سال ، شما دنیای من بوده اید. صادقانه مدیون این دنیایی هستیم که اینجا ایجاد کرده ایم. من واقعاً بسیاری از شما را دوستان واقعی خود می دانم. اما وقت آن است که خداحافظی کنم. من به همان اندازه مثبت به من خدمت می کند همانطور که منفی است و فکر می کنم زمان مناسبی برای فراخوانی چیزی باشد. هدف زندگی من این است که مردم را خوشحال کنم. دردی که وقتی احساس نمی کنم برای من خیلی زیاد است. من همیشه به عنوان یک دختر قوی کف زدن به تصویر کشیده شده است اما من فقط این نیستم. آرزوی من برای دوست داشتن و ترس از عصبانیت مردم باعث شده کسی که شما برای آن ثبت نام نکرده اید ، و انسانی متفاوت از آنچه که من اینجا شروع کردم! زنده خوب ، توییترها. لطفاً بدانید که من همیشه به شما اهمیت می دادم شما بودید !!! من شما را تشویق می کنم که بدانید و هرگز فراموش نکنید که حرفهای شما مهم است. مهم نیست که چه چیزی را می بینید ، آن شخص چه چیزی را به تصویر می کشد یا قصد شما است. برای سالها من چنین کاری کردم تعداد زیادی مشت کوچک و 2 نفره پیرو که در این مرحله ، من صادقانه کبود شده ام. من در طول سالها و در مقابل اشتباهاتم را مرتکب شده ام از صدها هزار نفر ، و در مورد آنها پاسخگو هستند من در اینجا مقدار باورنکردنی آموخته ام. خدایا من گفته ام * و همانطور كه ​​تو مرا كشتی خودم را به خاطر آن كشتم. اما یک چیز که من یاد نگرفته ام این است که چگونه جلوی منفی نگری را بگیرم. من فقط یک حساس هستم ، خوب !؟ من نمی خواهم اینگونه باشم! من فقط هستم! اما من عاشق شما بچه ها هستم و وقتمون رو با هم دوست دارم من هم از شما متنفرم <3 "

منبع تصویر: گتی / جورج پیمنتل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>