Ciaté London x مجموعه آرایش حالت دیزنی و پیکسار Edna

[ad_1]

Edna Mode بالاخره یک خط آرایش متناسب با ملکه ای که دارد مناسب می شود. سیاته لندن با همکاری دیزنی و پیکسار برای ساخت یک مجموعه چهار قطعه با الهام از این شرکت همکاری کرده است باورنکردنی ها شخصیت و عزیزم ، ما اولین نگاه منحصر به فرد شما را داریم.

با افت در 13 مه ، مجموعه Ciaté London x Disney & Pixar Edna Mode “ساده ، ظریف و در عین حال جسورانه است.” این شامل یک پالت صورت و گونه های چند وظیفه ای است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی را ایجاد کنید فوق العاده ظاهر ، یک پودر لب نرم و مات ، و دو مداد ژل آستر – اما بدون شنل! همه چیز با استعداد و نشانه های Edna برای مد در ذهن شما بسته بندی شده است ، پر از رنگ های روشن و البته بسیاری از عکس های بی صدا او. محدوده این ترکیب از 15 تا 35 پوند است.

شما قادر خواهید بود در عرض چند ثانیه خودتان را جمع کنید و به این مواد ضروری برای آرایش نیاز داشته باشید. برای دیدن دقیق مجموعه ، به پیمایش ادامه دهید و به یاد داشته باشید: “عزیزم هرگز به عقب نگاه نکن.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>