Clara Amfo برای IWD به یک عروسک باربی تبدیل شده است

[ad_1]

کلارا آمفو ، مجری رادیو 1 ، به مناسبت روز جهانی زن ، باربی بسیار شخصی خود را رونمایی کرد. laClara نوشت: “من صادقانه هنوز می فهمم که چه باید بگویم زیرا این چیزی بیش از” عروسک “است که برای من پر از قدردانی بی نهایت است. با تشکر از شماBARBIE که مرا عروسک مدل اصلی خود برای سال 2021 قرار دادید ،” در اینستاگرام وی با اعلام این خبر.

کلارا افزود: “این چیزی است که من هرگز تصور نمی کردم و به زیبایی طاقت فرسای TBH است. ساخت این رنگ با دقت از رنگ پوست تا بافت مو فقط !!!!barbiestyle آن را خرد کرد! ⁣⁣” کلارا اضافه کرد. این عروسک با مدل موی فرفری و کم موی کلارا مطابقت دارد و شامل سوراخ بینی ، حلقه های طلایی و میکروفون است.

“این عروسک در مورد کمال نیست زیرا من مطمئن هستم که هک نیست اما در مورد امکانات است و یادآوری می کند که من دقیقاً همان جایی هستم که قرار است باشم. بارها به من گفته شده که من فقط” کلارا در ادامه پست اینستاگرامی خود ادامه داد: “همه دختران سیاه پوست عجیب و غریب من را محکم بگیرید! .

ایجاد باربی با همکاری پروژه رویای شکاف باربی انجام شده است ، ابتکاری که با الگوهای زنانه تلاش می کند تا “شکاف رویایی” را برطرف کند – زمانی که دختران 5 ساله شروع به از دست دادن اعتماد به نفس می کنند و به توانایی های خود شک می کنند به دلیل جنسیت آنها علاوه بر این ، پروژه Dream Gap و Clara با Milk Honey Bees ، “[f]فضای امن و بیانی با هدایت emale که هدف آن اجازه دادن به زنان جوان برای احساس قدرت و بهبودی از تجربیاتشان است. ”

راه اندازی عروسک کلارا به دنبال انتشار موفقیت آمیز عروسک “Shero” از دینا آشر اسمیت در سال 2020 انجام می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>