Coming 2 America مدل موهای طبیعی را جشن می گیرد

[ad_1]

تیانا تیلور و جرمین فاولر در COMING 2 AMERICA بازی می کنند عکس: Quantrell D. Colbert 2020 Paramount Pictures

چیزهای زیادی در مورد وجود دارد آمدن 2 آمریکا – عاقبت امسال کلاسیک ادی مورفی در سال 1988 ، آمدن به آمریکا – این باعث می شود فیلمی ارزش دیدن داشته باشد. اگر طرح خوب فیلم می تواند شما را به خود جذب کند ، این مجموعه مدل های زیبایی است که شما را به نمایش می گذارد. این فیلم انواع مدل های موی طبیعی از جمله گره های بانتو ، آفروس ، جایگاه مصنوعی و موارد دیگر را به نمایش می گذارد – هدف ، به گفته یکی از آرایشگران اصلی فیلم ، کارلا فارمر ، نشان دادن قابلیت استفاده از موهای سیاه بود.

فارمر به POPSUGAR گفت: “در بسیاری از مواقع که فیلم ها مردم آفریقا و سیاه پوستان را به تصویر می کشند ، مستقیماً به بافتن می پردازند.” “هیچ مشکلی وجود ندارد ، اما من می خواستم بیشتر از اینها را نشان دهم. لزلی [Jones]کلاه گیس بافته شده – این تنها گره های من در فیلم بود. ”

مدل موهای برجسته در آمدن 2 آمریکا نتیجه دو ماه زمان آماده سازی موریس و فارمر قبل از فیلمبرداری بود. در نهایت بسیاری از بازیگران سر صحنه کلاه گیسهایی را می پوشیدند که توسط مو ساخته شده بود ، از جمله آنچه توسط شخصیت وسلی اسنایپس ، ژنرال ایزی پوشیده شده بود ، دارای یک سبک پیچش صاف بود که از قبیله رواندا آماسونزو الهام می گرفت.

استیسی موریس ، رئیس بخش دوم فیلم ، به POPSUGAR گفت: “آنها این سبک خاص را می پوشند ، و من می خواستم به آن نگاه کنم و نگاه شخصی خود را به او ایجاد کنم.” “من تا لحظه آخر در تریلر درست می کردم. مردم فکر می کردند که این فقط نوارهای گره ای است ، اما وقتی خیلی دقیق نگاه می کنی ، این فقط نوارها نیست.”

کار با کلاه گیس یک مزیت آشکار را ایجاد می کند ، البته این بدان معناست که قطعاً چسب مورد استفاده در مجموعه کمبودی نداشته است. کشاورز گفت: “ما مقدار زیادی چسب استفاده کردیم. مانند 24 بطری.” “و نخ و سوزن. خیاطی زیادی درگیر بود. این مزیت شماره یک من بود و بیشتر به آن تکیه کردم.”

موارد زیادی برای کار بر روی چنین تولید گسترده ای وجود دارد ، مانند حمل محصولات مو به مکان های فیلمبرداری ، همکاری با چندین آرایشگر مختلف و موارد دیگر. به همین دلایل است که فارمر و موریس بر اهمیت آماده سازی در پشت صحنه تأکید می کنند. کشاورز گفت: “هر چیزی که فکر می کنید ممکن است به آن احتیاج داشته باشید ، باید آن را تهیه کنید. و سپس ، شما بیش از حد آماده هستید ، و حتی با آن مجبورید بیشتر بخرید.”

در نهایت ، تمام تلاش تیم ارزش نتایج نهایی را داشت.

“من به تیم گفتم که این برای فرهنگ است.”

کشاورز گفت: “من به کاری که روی این فیلم انجام دادم بسیار افتخار کردم.” “من به تیم گفتم که این برای فرهنگ است ، و من می خواستم آن فیلم نمادین را داشته باشد که مردم می خواهند با آن بخندند و آن را دوست داشته باشند ، اما در عین حال مقداری آب نبات چشمی داشته باشد تا ما به ظاهر خود افتخار کنیم و سبک های مختلفی که ما به عنوان یک فرهنگ از آن استفاده می کنیم. این داستان عشق ما به فرهنگ بود. “

منبع تصویر: استودیوی آمازون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>