Courteney Cox آهنگ تم دوستان را با پیانو تماشا کنید

[ad_1]

کورتنی کاکس می داند که چگونه نگهداری کند دوستان دلتنگی زنده. در 17 فوریه ، بازیگر با پیانوی خود آهنگ کامل و کاملاً آشنای کمدی ’90s ، “I’ll Be There For You” از The Rembrandts را روی پیانوی خود اجرا کرد ، همراه با کف زدن های نمادین. نوازنده ، جوئل تیلور ، کاکس را با گیتار همراهی کرد و با هم ، این دو آن را میخ زدند. “چگونه می توانم انجام دهم؟” او در عنوان خود از طرفداران پرسید.

این اولین بار نیست دوستان ستاره استعدادهای موسیقیایی خود را به نمایش گذاشته است. در گذشته ، او با دختر شانزده ساله اش ، کوکو آرکت ، برای دوئت ، با کاکس روی پیانو و آرکته در آواز ، با ترکیبی از آهنگ های “همه” از دمی لواتو تا “سوختن” از همیلتون. من حدس می زنم کاکس دوستان جلد باید ما را نگه دارد در حالی که منتظر مراسم تجدید نظر مورد انتظار هستیم ، برنامه ریزی شده برای شروع فیلمبرداری ماه آینده. در این بین ، بازیگر زن خواستار توصیه هایی در مورد آنچه باید بعد یاد بگیرد. . . اجرای پیانوی “گربه بد بو” چطور؟ در بالا جلد کاکس را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>