COVID آموزش در خانه: 8 نکته یادگیری از راه دور از یک معلم

[ad_1]

پدر به دختران جوان در کارهای مدرسه پشت میز آشپزخانه کمک می کند

یادگیری از راه دور دقیقاً جدید نیست. اکنون که در سومین قفل ملی هستیم ، اکثر والدین و کودکان این تمرین را می دانند. درسهای آنلاین ، منابع مفید و کل وقت صرف شده روی میز آشپزخانه. اما این کار را آسان نمی کند.

اگر از خود می پرسید که چگونه در این دوره از فرزند خود حمایت کنید ، به مکان مناسب رسیده اید. در اینجا در POPSUGAR ، با ربکا گای ، یک معلم ابتدایی در شفیلد صحبت کردیم ، تا در مورد چگونگی ارائه کمک ، حواس پرتی های جنگ و یافتن منابع آنلاین ، همه را در حالی که سالم (تا حدودی) سالم هستید ، جمع کنیم.

1- حمایت انگیزشی کنید

انگیزه کم است. اگر در خانه کار می کنید ، به احتمال زیاد این تجربه دست اول را دارید. یافتن اراده برای بلند شدن ، لباس پوشیدن و نشستن در یک اتاق ، ساعت ها خیره شدن به کامپیوتر می تواند تقریباً غیرممکن باشد.

حال تصور کنید که تمام موارد بالا را انجام می دهید ، با این تفاوت که کودکی هستید که دلتنگ دوستانشان می شوید و حتی درک کمتری از بیماری همه گیر نسبت به شما دارد. سخت است. به همین دلیل ارائه برخی از حمایت های انگیزشی برای کودک شما می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

گای می گوید: “معلمین واقعاً سخت تلاش می كنند تا یادگیری آنلاین را هرچه بیشتر به طور مستقل در دسترس قرار دهند اما واقعیت این امر ساده تر از انجام آن است. در صورت امكان ، وقتی والدین می توانند در ایجاد انگیزه در كودكان به شما كمك كنند ، در زمینه فن آوری كمك می كنند ، بسیار عالی است.” “وقتی از راه دور آموزش می دهم ، برای بازخورد فوری ، مکالمه و غیره آنجا هستم ، بنابراین فقط امیدوارم که والدین بتوانند ، هر جا که ممکن است ، فقط آنجا باشند تا بتوانند از آن حمایت انگیزشی دست اول که در کلاس انجام داده ام ، پشتیبانی کنند.”

2. در موضوعات فنی آویز نشوید

کامپیوترها خراب می شوند. گوشی های هوشمند خراب می شوند. اینترنت بدون قافیه و دلیل متوقف می شود. این قانون مورفی است که وقتی در حال حاضر بدترین روز ممکن را دارید ، مشکلات فنی با مشکل روبرو می شوند. وحشت نکنید این علامت کوچک “خطا” پایان جهان نیست.

گای می گوید: “هر جا كه ممكن است به آنها كمك كنید تا تنظیم شوند اما اگر با مشكل روبرو هستید با معلم كلاس یا مدرسه خود تماس بگیرید. مدارس برخی از دستگاه ها را در دسترس دارند یا بسته های كاری فیزیكی را می توانید به خانه ببرید.” “معلمان همچنین بیش از این خوشحال هستند كه در ارسال مطالب سازش كنند. من كاری برایم ارسال شده از طریق ایمیل ، عکسهای آن روی كاغذ ، پشت پاكتها – شما اسمش را بگذارید!”

3. هر روز برای فرزندان خود بخوانید

فناوری نمی تواند به طور کامل تجربه یادگیری درون کلاس را تکرار کند. در حالی که کلاسهایی که دانشجویان می آموزند یکسان خواهد بود ، اما برخی از قسمتهای اساسی روز از دست می رود. خوشبختانه به عنوان یک پدر و مادر ، آنجاست که می توانید بپرید.

گای می گوید: “من فکر نمی کنم این تفاوت زیادی با زندگی” عادی “مدرسه داشته باشد. “برای من ، اولویت اصلی من مطالعه است. هر روز برای فرزندان خود بخوانید – حتی اگر ده دقیقه باشد. خواندن برای همه چیز اساسی است و هر روز در کلاس اتفاق می افتد و بسیار مهم است که این امر در خانه ادامه می یابد.”

4- با برنامه خود انعطاف پذیر باشید

Spoiler: کودک شما هنگام یادگیری از راه دور حواس او را پرت می کند. این یک واقعیت است. دنیای مدرن مملو از حواس پرتی های رنگارنگ و روشن است که فقط منتظر هستند توجه آنها را به خود جلب کنند. با برنامه ریزی پیرامون این مسئله ، بازی را پشت سر بگذارید.

گای می گوید: “من فکر می کنم واقعیت این است که دامنه های توجه مشکل دارند و حواس او را پرت می کنند و در مواقع مورد نیاز ، با کودک خود کار کنید تا یک جدول زمانی یا روال معمول را که شامل وقفه های حواس پرتی است ، مشخص کنید.” “سازش. یک ساعت ریاضی برای نیم ساعت Fortnite.”

5. اگر سختی می کشید بلند صحبت کنید

از خانه کار می کنید و بر یادگیری آنلاین فرزند خود نظارت دارید؟ خیلی راحت نیست. خوشبختانه ، معلمان می فهمند که همه ما به سادگی تمام تلاش خود را می کنیم. اگر زمان سختی دارید که به فرزندتان کمک می کنید تا در حجم کار خود کمک کند ، از اینکه حرف دراز کنید و چیزی بگویید نترسید.

گای می گوید: “تمام چیزی که من همیشه از کلاس خود می خواهم این است که بهترین تلاش خود را انجام دهند و این ممکن است از روز به روز متفاوت باشد. بعضی روزها این مجموعه کارهایی با کیفیت عالی خواهد بود ، بعضی دیگر فقط وارد سیستم می شوند و چند فعالیت را امتحان می کنند.” “اگر والدین واقعاً دست و پنجه نرم می کنند ، با معلم فرزند خود صحبت کنید – ما انسان هستیم و درک می کنیم. بسیاری از معلمان تجربه دقیقاً مشابهی را با فرزندان خود خواهند داشت.”

6. از منابع آنلاین رایگان استفاده کنید

آیا به دنبال پشتیبانی اضافی هستید؟ اگر می خواهید به کودک ما در یادگیری خارج از ساعت مدرسه کمک کنید ، شروع به کار سخت نیست. سایت های انبوهی به صورت آنلاین وجود دارد که می توانند به کودک شما کمک کنند چیزهای جدیدی یاد بگیرد یا حتی از سلامت روان او حمایت کند.

گای می گوید: “به لطف این سالهای محرمانه ، اکنون منابع شگفت انگیز بسیاری وجود دارد.” “BBC Bitesize و Oak Academy دارای تعداد زیادی درس زنده و یادگیری آنلاین است. موسسات خیریه بهداشت روان ، مانند ذهن ، منابع زیادی برای کمک به جنبه احساسی یادگیری آنلاین دارند.” برای پشتیبانی بیشتر ، ما همچنین لیستی از 30+ منبع آموزشی آنلاین رایگان را در اینجا جمع کرده ایم.

7. زیاد به بچه های خود فشار وارد نکنید

قفل قفل طبیعی نیست و ما نباید خلاف این رفتار کنیم. در حالی که می خواهید فرزندتان سرآمد باشد ، درک کنید که این دوره سخت تر از حد معمول خواهد بود. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که سعی کنید تا حد ممکن از آنها حمایت کرده و یادگیری آنها را تشویق کنید.

گای می گوید: “با انتظارات واقع بین باشید.” “این یک تجربه کاملاً متفاوت است ، بنابراین نمی توانیم دقیقاً همان نتایج را انتظار داشته باشیم. یادگیری در دسترس است و من می دانم که در مدرسه من دقیقاً همان درسهایی را که در مدرسه می خوانیم بصورت آنلاین تکرار می کنیم. عناصری که از دست رفته اند ، موارد اجتماعی است. طرف ، طرف مشارکتی و آن تماس رو در رو. “

8- اگر معلم بچه شما خوب کار می کند ، بگویید!

اگر معلم فرزند شما در حال انجام یک کار عالی است ، آن ستایش را در داخل سر خود قفل نکنید. معلمان این کار را آسان نکرده اند. آنها مجبور شده اند کاملاً سبک کار خود را تغییر دهند ، تغییراتی را که دستورالعمل های جدید ایجاد کرده اند دستکاری کنند و هنوز آموزش را در اولویت قرار می دهند.

گای می گوید: “به عنوان یک معلم ، فقط می خواهم اضافه کنم اگر مدرسه یا معلم فرزند شما کار خوبی انجام می دهد ، در مورد آن فریاد بزنید.” “گاوین ویلیامسون از والدین خواست تا در مورد تهیه آموزش آنلاین مدرسه به Ofsted شکایت کنند و آنها با تعارف غرق شدند. این برای کارکنان مدرسه بسیار معنی دارد! معلمان از این که به درستی به کلاس برگردند ناامید هستند و ما همه تلاش خود را می کنیم تا از راه دور یادگیری برای همه در دسترس و لذت بخش است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>