COVID-19 باعث ایجاد جهش در محصولات زیبایی تقلبی شد

[ad_1]

مجموعه ای از محصولات زیبایی که روی زمینه ای رنگارنگ گذاشته شده اند.  برس های آرایشی تزئینی و آرایش روی زمینه صورتی ، قهوه ای ، بژ و نارنجی ، نمای بالا.  فضا را کپی کنید.

بیماری همه گیر COVID-19 تأثیر چشمگیری در نحوه خرید محصولات زیبایی داشته است. بیش از یک سال پیش ، خرید آنلاین یک لوکس بی عاطفه بود ، کاری که وقتی کسل می شدیم ، حواسمان را پرت می کردیم ، یا فقط نمی توانستیم با قدم زدن در یک Sephora و انتخاب 10 سایه مختلف رژ لب ، مزاحم آنها شویم. اگرچه در بهار سال 2020 ، در حالی که نیمی از فروشگاه های زیبایی کشور در آغاز همه گیری تعطیل شدند ، خرید آنلاین به سرعت به تنها گزینه برای فاصله اجتماعی در شهرهایی که به سفارشات سرپناه خود عمل می کنند ، تبدیل شد و در نتیجه ، تجارت الکترونیک شاهد این امر بود رشد 68 درصدی درآمد سال به سال تا مارس و آوریل.

دانیل شاپیرو ، نایب رئیس روابط تجاری در شرکت نرم افزاری محافظت از مالکیت معنوی ، به POPSUGAR گفت: “در طول COVID-19 ، مردم نمی توانستند برای آرایش مو یا سایر روش های زیبایی به سالن های زیبایی مراجعه کنند.” “پس ، مردم مجبور شدند محصولات آنلاین” انجام دهید خودتان “را پیدا کنند.”

امکان خرید محصولات زیبایی مورد علاقه خود با کلیک یک دکمه بسیار خوب است ، اما یک جنبه تاریک در رونق خرید آنلاین ناشی از COVID در سال گذشته وجود دارد: افزایش فروش محصولات زیبایی تقلبی. طبق اطلاعات جمع آوری شده توسط Red Points ، فروش محصولات تقلبی برای مراقبت از پوست و مو تا آوریل 2021 نسبت به سال گذشته 136 درصد افزایش یافته است.

“COVID-19 تجارت الکترونیکی را تسریع کرده و در نتیجه تقلبی ها با سرعت برق افزایش یافته است.”

شاپیرو گفت: “جعل و تقلب موضوعی است که سالها صنعت را آزار می دهد.” “با این وجود ، COVID-19 تجارت الکترونیکی را تسریع می کند ، و در نتیجه جعل و تقلب با سرعت برق افزایش یافته است. فراتر از خسارات مشهور و درآمدی که محصولات تقلبی می تواند برای یک تجارت داشته باشد ، در بعضی موارد ، می تواند تهدید بیشتری برای سلامتی و سلامت مشتریان باشد. ایمنی “

به عنوان مثال تقلبی های مورد بحث معمولاً تقلبی و حذف اقلام روزمره مانند صابون Dove است و به طور معمول در چین و آسیای جنوب شرقی تولید می شود. آنها در سایت های خرده فروشی بزرگ مانند آمازون ، که میزبان میلیون ها فروشنده شخص ثالث است ، رایج هستند ، اما این به این معنی نیست همه از آنها جعلی بازاریابی هستند. آمازون به عنوان بخشی از تلاش های خود برای سرکوب محصولات جعلی و غیرقانونی ، ابتکاری را با نام Project Zero در سال 2019 آغاز کرد و مأموریت اصلی آن حذف کلیه تقلبی ها از این سیستم عامل بود. در گزارش اخیر ، این سایت نشان داد که تلاش برای لیست 10 میلیارد کالای تقلبی را مسدود کرده و بیش از دو میلیون جعلی را که به مراکز تحقق آن ارسال شده بود توقیف کرد تا در سال 2020 برای مشتریان ارسال شود. در سال گذشته ، آمازون همچنین 10 هزار نفر را استخدام کرد و 700 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد تا فروشگاه های خود را از تقلب در امان نگه دارد.

شاپیرو و رد پوینت با مارک هایی کار می کنند که چگونه مطمئن شوند محصولات آنها توسط احزاب غیرمجاز به راحتی کپی و فروخته نمی شود ، اما آنها همچنین امیدوارند که به مصرف کنندگان در مورد ردیابی کالای تقلبی آموزش دهند.

شاپیرو گفت: “مارك ها می توانند جنبه هایی از محصول خود را برجسته كنند كه سخت ترین كپی برای جعل كنندگان است.” “این می تواند شامل جزئیات ویژه ای در مورد بسته بندی مورد ، برچسب های امنیتی خاص یا فناوری یکپارچه مانند بلاکچین ، دوخت و پارچه روی محصولات مد ، کد سریال و سایر جزئیات مربوط به محصول باشد.”

اگر شما یک مصرف کننده هستید که در هر وب سایت دیگری غیر از وب سایت رسمی مارک ، کالایی را خریداری می کنید ، به شما کمک می کند قیمت ها را مقایسه کنید و اینکه فروشنده چه چیز دیگری ارائه می دهد.

شاپیرو گفت: “از آنجا كه بزرگترین مزیت جعل كنندگان نسبت به رقابت قانونی آنها كاهش قیمت آنهاست ، مارك ها می توانند رهنمودهای روشنی برای قیمت گذاری مشخص كنند كه بر اساس آن هر محصول فروخته شده تقلبی است.” “سایر کالاهایی که فروشنده در انبار دارد ، عامل تعیین کننده دیگری برای اصالت است. فروش طیف محدودی از محصولات اغلب نشان دهنده جعل و تقلب است.”

به گفته شاپیرو ، شاخص کلیدی دیگر ایمنی وب سایت است ، زیرا احتمالاً اکثر مارک های معتبر از امنیت سایت با کیفیتی برخوردار خواهند بود. وی گفت: “این به طور کلی با یک قفل در سمت چپ URL در یک مرورگر نشان داده می شود.” “این شاخص مهمی برای اصالت است.”

منبع تصویر: گتی / ایرینا وکلیچ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>