Cruella: این کلیپ اختصاصی را با اما استون تماشا کنید

[ad_1]

Cruella de Vil همیشه یک شرور برجسته دیزنی بوده است – اما چگونه Cruella اینقدر شرور شد؟ پاسخ این س exactlyال دقیقاً به همین دلیل است کرولا ستاره است اما اما استون می خواست بخشی از فیلم جدید و بسیار سرگرم کننده باشد.

در کلیپ اختصاصی POPSUGAR در بالا ، نگاهی می اندازیم به برخی از بازیهای جوان کرولا ، زیرا ستاره های فیلم دقیقاً همان چیزی را به آنها الهام می کنند که 101 دالمی تکرار. “من همیشه دوست داشتم 101 دالمی، “استون گفت.” من فکر کردم که او بیش از حد بالا و خنده دار و وحشی است. هنگامی که آنها گفتند که در حال ساختن یک داستان اصلی هستند ، من می خواستم از پیش زمینه Cruella de Vil مطلع شوم. “اما برای ته لباس او اما تامپسون ، که با خنده دار بازی می کند همان بارونس شیطانی ، همانطور که می توانید تصور کنید ، یک زمان بسیار سرگرم کننده بود تامپسون به اشتراک گذاشت: “این بسیار عالی است که بازی کسی را که هرگز با کسی خوشایند نیست و خیار به سمت کارکنان خود پرتاب می کند ، انجام دهید.”

همه اینها را در کلیپ کامل بالا تماشا کنید و بررسی کنید کرولا، در سینما و پخش جریانی هم اکنون در دیزنی +!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>