CVS و UNCF برنامه 5 میلیون دلار بورس تحصیلی را برای دانشجویان سیاه پوست و لاتین اجرا می کنند

[ad_1]

زمان آن فرا رسیده است ، اما در طول سال گذشته ، به نظر می رسد بیش از هر زمان دیگر شرکت ها از پول خود برای بالا بردن فعال جوامع رنگی استفاده می کنند. Lashify یک برنامه جوجه کشی و مربی برای مشاغل سیاه ایجاد کرد. مارکهایی مانند آناستازیا بورلی هیلز مبالغ هنگفتی را به سازمانهای تحت رهبری سیاه پوستان مانند صندوق دفاع و آموزش حقوقی NAACP وعده داده اند. خرده فروشان Target و Sephora هر دو مارک های متعلق به Black را در قفسه های خود معرفی کرده و برنامه هایی را برای برجسته کردن مارک های گفته شده در فروشگاه های خود تنظیم کرده اند. CVS / داروخانه، جایی که شما احتمالاً برای بسیاری از موها ، پوست و آرایش خود متوقف می شوید ، آخرین موردی است که به این جنبش پیوست.

CVS Health ، شرکت مادر داروخانه ، به تازگی یک برنامه 5 ساله بورسیه 5 میلیون دلاری ویژه دانشجویان سیاه و لاتینکس که در حال مراقبت های بهداشتی هستند ، ایجاد کرده است. به عنوان اعلامیه مطبوعاتی از CVS Health ، این برنامه همکاری بین سازمان خود ، بنیاد بهداشت CVS و صندوق کالج United Negro College (UNCF) است. بورسیه های تحصیلی دو ساله بر اساس نیاز صورت می گیرد و طبق اعلامیه مطبوعاتی ، “دانشجویان در دوره های ارشد و ارشد خود را با اتمام تحصیل حمایت می کنند.”

آیا می خواهید بدانید آیا واجد شرایط هستید؟ طبق CVS ، لیست رشته های دانشگاهی قابل استفاده شامل داروسازی ، پرستاری ، مدیریت بازرگانی ، زیست شناسی ، بیوشیمی ، امور مالی ، عملیات / زنجیره تأمین ، تجزیه و تحلیل داده ها ، فناوری اطلاعات ، مجوز و منابع انسانی است.

طبق UNCF ، بورس تحصیلی برای افراد سیاه و لاتین ، به ویژه در رشته پزشکی مورد مطالعه ، می تواند بسیار طولانی باشد. طبق موسسه تحقیقاتی فردریک دی. پترسون ، صندوق 70 درصد دانشجویان تازه وارد آفریقایی آمریکایی که بورسیه عمومی UNCF دریافت کرده اند ، طی شش سال فارغ التحصیل شده اند ، در حالی که تنها 38 درصد دانشجویان آمریکایی آفریقایی تبار در سراسر کشور ، فقط 38 درصد از آنها فارغ التحصیل شده اند. و گزارش شده است که دانشجویانی که بورس تحصیلی UNCF دریافت می کنند با پشتکار از طریق دانشگاه و فارغ التحصیلی ، از جمعیت ملی دانشجویان (صرف نظر از نژاد) پیشی می گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد واجد شرایط بودن و درخواست بورس تحصیلی ، به https://uncf.org/scholarships مراجعه کنید. این صندوق از 1 فوریه تا 1 آوریل 2021 برنامه های بورس تحصیلی مراقبت های بهداشتی CVS Health Foundation را می پذیرد.


رویدادهای بیشتر:


اکنون ، تماشا کنید که مولی بورک قابلیت دسترسی کور محصولات زیبایی را مرور می کند:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>