Dancing With the Devil: بهترین نگاه های دمی لواتو را ببینید

[ad_1]

چگونه دمی لواتو را دوست داریم؟ بگذارید راه ها را بشماریم.

وقتی تک آهنگ های تقویت روحیه او را تکرار نکنیم ، می توانید شاعرانه تر از صداقت فیلتر نشده ، قدرت چشمگیر او و شیوه بی عیب و نقص بیان او از طریق سبک شخصی خود – که همه آنها به طور کامل نمایش داده می شوند ، پیدا کنید. در اسناد جدید YouTube خواننده ، دمی لواتو: رقص با شیطان.

این سند چهار اپیزودی نوری را در زندگی Lovato طی سه سال گذشته روشن می کند ، و هیچ مانعی ندارد زیرا او شجاعانه رکورد را در مورد موضوعات مربوط به سو abuse مصرف مواد ، اختلالات خوردن ، مصرف بیش از حد مواد مخدر در سال 2018 و راهش برای رسیدن به بهبود. هر قسمت خام و فوق العاده آسیب پذیر است ، اعضای خانواده و تیم Lovato نیز حساب های صریح خود را ارائه می دهند.

مسلماً ، سبک لواتو از بزرگترین جذابیت سریال به دور نیست ، اما با این وجود ارزش بازبینی دارد. ترکیب التقاطی ظاهر و بازگرداندن تورهای سال 2018 وی همه نشانگر شجاعت و استقامت بی نظیر او در دوران سخت است ، خواه یک روپوش بوکس درخشان یا روپوش ابرقهرمانی به طول کف باشد. در یک صحنه کاملاً خام ، لوواتو در مورد چگونگی احساس راحتی با بدن خود روی صحنه بعد از اضافه وزن صحبت می کند. او می گوید: “فشار زیادی به عنوان یك زن در صنعت وجود دارد كه به طریقی خاص نگاه كند و لباس خاصی بپوشد … این واقعاً محرك است.”

به خواندن ادامه دهید تا لحظات الهام بخش مد Lovato را ببینید و تماشا کنید دمی لواتو: رقص با شیطان از امروز به طور انحصاری در کانال YouTube Lovato شروع می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>