Daniel Kaluuya می خواهد از Boseman در Black Panther 2 تجلیل کند

[ad_1]

Daniel Kaluuya بازیگر انگلیسی در نمایش گراهام نورتون در 12 فوریه برای صحبت در مورد همه چیز برو بیرون و پلنگ سیاه. هنگام بحث درباره اولین فیلمش ، برو بیرون، این بازیگر فاش کرد که او در واقع به مراسم برتر دعوت نشده است و تنها موفقیت این رویداد را از طریق متن یکی از دوستانش کشف کرد. او به نورتون گفت: “آنها من را دعوت نکردند – من در آتلانتا بودم زیرا در حال تیراندازی به پلنگ بودم و فقط دعوت نشده ام.” “من دعوت نشدم ، بنابراین فقط در رختخوابم بودم ، اما ، می دانید ، این صنعت گراهام است ، این همان بازی است” ، او خندید.

در حالی که او انجام داد در واقع شایعات a پلنگ سیاه 2 او و نورتون همچنین با چاشنی “این چیزی است که خیابانها می گویند ، گراهام” اظهار نظر می کنند ، در مورد این واقعیت که فیلم دوم بدون چادویک بوسمن ، که در آگوست سال 2020 از دنیا رفت ، همان نخواهد بود. “ما می خواهیم مجبور شویم او را گرامی بدارید و به همان اندازه که به ما داده به میراث او بدهید ، زیرا او همه چیز را به ما داد “، این بازیگر به نورتون گفت. وی افزود: “او اینجا ماند تا همه چیز را مانند یک انسان باورنکردنی و یک روح باورنکردنی به ما بدهد”.

مصاحبه کامل را در بالا مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>