Degree یک دئودورانت برای افراد دارای معلولیت اندام فوقانی و اختلال بینایی طراحی کرده است

[ad_1]

برای نویسنده ، روزنامه نگار و فعال حقوق معلولیت ، کیاه براون ، که استفاده محدودی از یکی از دست های خود را داشته و در پروژه Degree Inclusive نقش داشته است ، این یک گام فراتر از استقبال در مسیر درست است – به ویژه از آنجا که درجه تلاش کرد در فرآیند به همان اندازه که در نتیجه هستند فراگیر باشد.

براون می گوید: “من واقعاً هیجان زده هستم که Degree وقت گذاشت و اجازه داد ما بخشی از آن باشیم.” جذابیت. “امید من این است که سایر مارک های مراقبت شخصی نیز وارد بازار شوند زیرا واقعاً یک بازار دست نخورده است. ما این شایستگی را داریم که با مراقبت های شخصی خود نیز احساس راحتی و پیشرفت کنیم.”

در مورد تجربه استفاده از خود محصول ، “بزرگترین تفاوت برای من این است که من قادر هستم به راحتی دئودورانت را نگه داشته و به جای اینکه مجبور باشم برای بدست آوردن همه چیز چندین کشش انجام دهم ، به طور مساوی آن را استفاده کنم.” “با استفاده از این دئودورانت جدید ، می توانم همه آن ها را که دوست دارم ، یکجا تهیه کنم.”

این دقیقاً همان چیزی است که Esi Eggleston Bracey ، معاون اجرایی رئیس و مدیر عامل زیبایی و مراقبت شخصی در Unilever آمریکای شمالی ، امیدوار است از کسانی که Degree Inclusive را امتحان می کنند ، بشنود و این همان چیزی است که شرکت را به تحقق این پروژه سوق می دهد. او می گوید: “Unilever تا زمانی که اطمینان حاصل نکنیم همه محصولات ما در دسترس کسی است که می خواهد از آنها استفاده کند ، تسویه حساب نخواهد کرد.” جذابیت “وقتی صحبت از دئودورانت می شود ، دیدیم که در سراسر صنعت زیبایی و مراقبت های شخصی ، در حال حاضر هیچ دئودورانتی مخصوص استفاده برای افراد دارای معلولیت بالای بدن یا اختلال بینایی طراحی نشده است.”

بریس می گوید جذابیت که Unilever در حال تکمیل یک برنامه بتا برای Degree Inclusive جهت تعامل و دریافت اطلاعات از افراد معلول است – روندی که تاکنون بیش از یک سال طول کشیده است. “ما از 200 معلول در ایالات متحده دعوت کرده ایم تا طرح اولیه را آزمایش کرده و نظرات خود را درباره مفهوم ، ویژگی های محصول و پیام رسانی آن ارائه دهند تا به بهبود طراحی برای راه اندازی تجاری آینده کمک کند.”

بنابراین در حالی که هنوز معرفی رسمی Degree Inclusive تعیین نشده است ، مطمئناً اهداف Unilever برای دسترسی بیشتر محصولات خود به معلولان وجود دارد. امیدوارم ، این امر همچنین باعث توسعه بیشتر محصولات مانند این کل صنعت مراقبت های شخصی شود.


اطلاعات بیشتر در مورد زیبایی و معلولیت:


اکنون تماشا کنید که مولی بورک در مورد محصولات دسترسی زیبایی و زیبایی کور بحث کرده است:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>