Dev Patel در مورد انتقادات پوستی و عزت نفس صحبت می کند

[ad_1]

نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

تغییر دِو پاتل از بازیگر بزرگسال در حال تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی رویایی ممکن بود بی عیب و نقص به نظر برسد ، اما در مورد خود بازیگر اینطور نبود. در اخیر نیویورک تایمز مصاحبه ، شوالیه سبز ستاره درباره ناامنی های خود و تأثیرات ماندگار توهین هایی که در مورد ظاهر خود در زمان اولین بازیگری خود دریافت کرد صحبت کرد. پوسته ها در سال 2007. دیو گفت: “این بسیار وحشیانه بود.”

“این شخصاً به شخص من آسیب زیادی زد.”

دیو اتاق های چت کمین کننده در مورد درام نوجوانان در آن زمان را به یاد آورد و با اظهارات رنج آور درباره خود روبرو شد: “همه این لیست ها وجود داشت که نشان می داد شخصیت مورد علاقه در برنامه یا بهترین شخصیت کیست ، و من همیشه زشت ترین شخصیت بودم ، هیچ کس از انور خوشش نیامد. این شخص شخصاً من را تحت تأثیر قرار داد. ” هنگامی که بعدها تحسین منتقدان و عموم مردم به دنبال داشت ، دیو گفت که با احساس این که شایسته آن است تلاش می کند. وی افزود: “این نوع صحبت از عزت نفس پایین طبیعی من است.”

Dev یک حرفه ای تمام عیار ، همچنین موفق شد شباهت هایی بین مبارزات خود و آرزوهای شخصیت خود ، سر گاوین ، در شوالیه سبز. او می گوید: «خواه مدل Instagram باشید یا یوتیوبری ، این تشنگی وجود دارد که شناخته شوید ، درباره افسانه خود صحبت کنید و لایک دریافت کنید. “و برای من به عنوان یک بازیگر جوان در هالیوود ، شما با مسائل مردانگی ، خودخواهی ، موفقیت و شهرت سر و کار دارید. این همان جستجویی است که این مرد جوان به عنوان شوالیه شناخته شده ای ادامه می دهد. من با همه اینها ارتباط داشتم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>