Dr Pimple Popper’s Skin-Care Line SLMD موجود در انگلستان

[ad_1]

ما دیده ایم که او هر نوع نقطه ای را که تصور کنید ، پاپ می کند ، با نگرش مهربانانه ما را به خود جلب می کند و با دانش تخصصی خود در مورد مراقبت از پوست ، به ما آموزش می دهد. اکنون ، برای ما در انگلیس ، دیگر نیازی به سفر به آن طرف حوض نداریم تا دست خود را در خط مراقبت از پوست دکتر Sandra Lee (معروف به دکتر Pimple Popper): SLMD قرار دهیم. از 14 ژوئن ، SLMD در وب سایت www.slmdskincare.co.uk در دسترس است ، و این آسانتر از هر زمان دیگری است که بتوانید به دنیای غول پیکر مراقبت از پوست و خرید محصولاتی که می دانیم به برخی از بیماری های پوستی کمک می کند ، راحت تر شوید.

هنگامی که SLMD در سال 2017 در ایالات متحده راه اندازی شد ، دکتر لی وظیفه خود را عوام فریبی ساختن پوست دانست. وی به POPSUGAR گفت: “مراجعه به راهرو برای مراقبت از پوست هنگام ابتلا به بیماری پوستی كه واقعاً شما را آزار می دهد ، بسیار ترسناک است. بنابراین SLMD واقعاً قصد دارد محصولی را بیاورد كه به عنوان یك متخصص پوست ، من می دانم م workثر است.” ابتدا دکتر لی با خطی که مخصوص پوست های مستعد آکنه طراحی شده بود ، هدف این بود که جنبه علمی ، آموزشی برنامه تلویزیونی و حضور او در شبکه های اجتماعی را با مد سرگرم کننده ، دوستانه و در دسترس او ترکیب کند. از ابتدا ، SLMD برای کمک به مردم در زمینه مراقبت از پوست در خانه طراحی شده است – با درک اینکه همه افراد به قرار ملاقات پوست دسترسی ندارند.

در حال حاضر هشت محصول SLMD (و سه کیت) در انگلیس موجود است که شامل موارد مهم: لکه ها ، علائم پیری و خشکی و خشکی پوست است. این محصولات شامل موارد دلخواه مانند سیستم لکه دار ، لوسیون بدن اسید گلیکولیک ، پاک کننده اسید سالیسیلیک و لوسیون گوگرد است.

SLMD اکنون برای خرید در انگلیس از طریق www.slmdskincare.co.uk در دسترس است.

منبع تصویر: SLMD

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>