DraP Race RuPaul’s UK Series 2: بهترین لباس ها ، رتبه بندی شده

[ad_1]

از فصل دوم DraP Race RuPaul’s UK در ژانویه 2021 به صفحه نمایش ما حمله کرد ، این یکی از مهمترین موارد برجسته هفته های ما شده است. خواه این داستانهای صمیمانه رد و بدل شده در رختکن باشد ، سخنان جذاب پس از انتقادات RuPaul یا داوران مشهور مشهور ، هر هفته در Drag Race UK ثابت شده است که چیزی کاملاً خاص است.

با این حال ، آنچه بدون شک چشمگیرترین است البته لباس ها است. در هر قسمت شاهد هستیم که ملکه ها در حال تکمیل تعدادی از چالش ها هستند که همگی شامل خدمت به برخی “عوام” جدی است ، و بعد از طغیان ناگوار RuPaul در قسمت پنجم (می دانید ، که نظر H&M) ، فشار بر شرکت کنندگان برای اثبات ارزش خود در باند فشار وارد شده است. تاکنون اکثر ملکه ها به ویژه A’Whora ، Lawrence Chaney و Bimini Bon Boulash به چالش برخاسته اند.

گرچه فراموش کردن برخی از مجموعه های برجسته غیرممکن است ، اما تازه کردن برخی از بهترین (و بدترین) ظاهر همیشه مورد استقبال است. خوشبختانه ، ما برای جمع آوری خامه محصول وقت صرف کردیم و آنها را برای لذت قضاوت شما رتبه بندی کردیم. به خواندن ادامه دهید تا ببینید کدام یک از ملکه های مورد علاقه شما برش را ایجاد کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>