Dua Lipa در Grammys 2021 موهای شیکی مانند شر می پوشد – عکسها

[ad_1]

گرمی 2021 فرش قرمز نسبت به آنچه همه ما عادت کرده ایم بسیار کم کلید است – با این وجود ، انتظار ما چیزی کمتر از دعا لیپا به نظر می رسد مانند یک رویای مطلق است. نگاه او ، با آرایش چشم براق ، موهای براق و جهنمی و یک لباس مجلسی نگین دار ، از سر تا پا برق می زند.

اکنون ، در مورد آن موها: مایل ها طول دارد ، کاملاً سوزنی است و کاملاً از مرکز جدا شده است. ما را بشنوید اما خواننده ای که نامزد چندگانه شده است جوایز گرمی، شباهت بسیاری به نماد موسیقی دیگری دارد که نام آن قدرت ، استعداد و سبک محض را به وجود می آورد: شر.

در حال حاضر ، شر واضح است که غیرقابل مقایسه است ، بنابراین ما می دانیم که ممکن است چند پر از هم بپوشیم – اما بیا دیگه. نگاهی به موهای زرق و برق دار ، به علاوه آرایش ، به علاوه لباس دراماتیک در کل و به ما بگویید که خودش شر را تایید نمی کند.

گتی ایماژ

با ناراحتی، جذابیت هنوز هویت ابرقهرمانان آرایش و آرایش مو را که باعث ایجاد این ظاهر زیبا شده اند ، تأیید نکرده است ، اما وقتی این کار را انجام می دهیم ، این پست را با تمام جزئیات محصول و نکاتی که می توانیم از آنها صرف نظر کنیم ، به روز می کنیم.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اخبار مشهور بیشتر:


اکنون ، به برنامه زیبایی روزانه یک متخصص پوست مراجعه کنید:

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>