Dua Lipa’s See Through Grammys یکی از جذاب ترین لباس های وی است

[ad_1]

دعا لیپا یکی از افراد مشهور است که از پوشیدن لباس سکسی در فرش قرمز و خارج از آن نمی ترسد. نوستالژی آینده خواننده در مراسم جوایز گرمی 2021 با پوشیدن یک لباس مجلل پروانه و زیبا از ورساچه ، که درخشش نور را به خود گرفت ، شرکت کرد. لباس براق از پولک پوشیده شده بود و دارای بریدگی های جانبی بود. در اواخر همان شب ، او حتی در حالی که جشن پیروزی هایش در خانه را می گرفت ، از نسخه ای کوتاه تر ، حتی جنسانه تر استفاده می کرد. واضح است که لورنزو پوسوکو ، آرایشگر وی ، در انتخاب بهترین ظاهر حرفه ای است.

هنگامی که او از شماره های خیلی ساده استفاده نمی کند ، می توان لباس هایی را مشاهده کرد که جزئیاتی مانند شکاف باسن فوقانی دارند که به لحظه معروف پا آنجلینا جولی رقابت می دهد. مورد در مورد؟ هنگامی که این خواننده در مراسم جوایز جهانی 2020 از لباسهای مفصل موگلر و صندلهای پاشنه دار ساتن سیاه و سفید Gianvito Rossi استفاده کرد. خارج از فرش قرمز ، دوآ همچنین دوست دارد در روندهای شنیع به سر ببرد ، مانند زمانی که برای تعطیلات در مکزیک بود. او مجموعه ای از عکس ها را با شماره برش براق و سیاه و سفید شماره M postednot ارسال کرد که برای نشان دادن بند خیمه ای Savage x Fenty کم فرو رفته است. به خواندن ادامه دهید تا نگاهی به جنسی ترین لحظات پیش روی خواننده بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>