Emolyne Ramlov در مورد شروع لوازم آرایشی Emolyne در طی COVID

[ad_1]

امولین راملوف
منبع تصویر: تیم مک باج

خیلی اوقات ، بهترین داستان های زیبایی ناگفته می مانند ، این فقط به رنگ پوست ، مذهب ، ابراز جنسیت ، ناتوانی یا وضعیت اقتصادی اجتماعی فرد بستگی دارد. در اینجا ، ما میکروفون را به برخی از بلند پروازانه ترین و با استعدادترین صداهای صنعت منتقل می کنیم تا آنها بتوانند ، به قول خودشان ، داستان جالب توجهی راجع به چگونگی پیدایش – و اینکه چگونه از زیبایی برای تغییر صدا استفاده می کنند ، به اشتراک بگذارند. جهان برای بهتر. مرحله بعدی: Emolyne Ramlov ، بنیانگذار برند آرایشی Emolyne Cosmetics که برنده جایزه شده است.

سفر من در اوگاندا ، جایی که متولد شدم ، آغاز شد. من می دانستم که بزرگ شدن در آفریقا غیرممکن است و احساس آزاد بودن در بیان مو و آرایش امکان پذیر نیست زیرا به دختران جوان گفته شد که تحصیلات خود را بیش از هر چیز در اولویت قرار دهند. مدارس در اوگاندا نیز برای دختران خط مشی سختگیرانه ای داشتند زیرا آنها معتقد بودند که موهایشان را از کار مدرسه منحرف می کند. با وجود این ، من عاشق این بودم که مادر و خاله هایم با افتخار آرایش می کردند و می دانستم که زمانم فرا خواهد رسید.

من از 13 سالگی به دانمارک نقل مکان کردم و حتی به آرایش فکر نمی کردم تا اینکه یک روز همکلاسی ام را دیدم که در مدرسه سایه چشم ، لاک ناخن و لب براق دارد و فهمیدم که می توانم همان کار را انجام دهم. من نمی توانستم صبر کنم تا به خانه برسم و به مادر خود بگویم که می خواهم آرایش را شروع کنم. ما به خرید رفتیم و من به یاد دارم که سبد خود را با هر رنگ لاک ناخن که می توانستم روی آن پر کنم پر کردم.

وقتی 18 سالم بود می خواستم ناخن ها و لب هایم مطابقت داشته و یکرنگ باشند. از آن لحظه به بعد ، فهمیدم که صنعت در این زمینه کم است. بارها سعی کردم لاک ناخن و رژ لب های یکرنگ پیدا کنم ، اما هرگز موفق نبودم.

پس از تحصیل در دانمارک ، به لندن نقل مکان کردم و خانواده ای ایجاد کردم – و تمایل من به پیدا کردن لاک ناخن و رژ لب در همان سایه حتی بیشتر شد. من وقت زیادی را در خانه می گذراندم و از فرزندانم مراقبت می کردم ، بنابراین همیشه وقت داشتم که ظاهر متفاوت آرایش را تجربه کنم. یک آخر هفته ، احساس ناامیدی کردم زیرا رژ لب مناسب لاک ناخنم را پیدا نکردم. من از فروشگاه به فروشگاه دیگر رفتم ، و بسیاری از سبزها ، قرمزها ، صورتی ها و بله ، تعدادی برهنه (که من آنها را دوست دارم) دیدم ، اما تغییرات کافی در هر رنگ وجود ندارد. این باعث تعجب من شد و من تصمیم گرفتم تحقیقات را شروع کنم.

Fenty Beauty انقلابی در صنعت زیبایی ایجاد کرد. . . با دیدن زنان سیاه پوست از هر سایه ای که به زحمت من را توانمند می کنند. من به عنوان کسی که برای یافتن سایه های مناسب در طول سال تلاش کرده بود ، می دانستم که باید بخشی از آن تغییر باشم.

می خواستم بدانم چرا مارک ها از همان رنگ های لاک ناخن و رژ لب تنوعی ارائه نمی دهند. من همچنین می خواستم بدانم چه کسی در تلاش است این خلا را در بازار پر کند و آیا این کاری است که من می توانم انجام دهم. تا اینکه فنتی بیوتی راه اندازی شد متوجه شدم که می توانم رویاهایم را به واقعیت تبدیل کنم. Fenty Beauty به گونه ای انقلابی در صنعت زیبایی ایجاد کرد که قبلاً این کار انجام نشده بود. با دیدن زنان سیاه پوست از هر سایه ای که به زحمت من را توانمند می کنند. من به عنوان کسی که برای یافتن سایه های مناسب در طول سال تلاش کرده بود ، می دانستم که باید بخشی از آن تغییر باشم. وقتی نوبت به آرایش می رسد ، مصرف کنندگان بیشتر می خواهند. مهم بودن یک قدم جلوتر است و من نمی توانستم تنها در آرزوی دیدن محصولات متناسب با ناخن و رژ لب در بازار تنها باشم.

لوازم آرایشی Emolyneمنبع تصویر: لوازم آرایشی Emolyne

منشعب شدن در آرایش در ابتدا آسان نبود ، اما من آرایش لباس را دوست دارم و دیدگاه و جهت مشخصی برای برند داشتم. شمول در قلب امولین بود. من می خواستم مردم احساس راحتی کنند و می خواهم برندی بسازم که در عین حال مقرون به صرفه باشد. بنابراین من یک توسعه دهنده محصول استخدام کردم و دیدگاه خود را با آنها در میان گذاشتم.

آفریقا بزرگترین الهام من در هنگام راه اندازی نام تجاری بود ، و ترکیب آفریقا برای من مهم بود زیرا جایی که من اهل آن هستم. من مدتی نیز در انگلیس زندگی کردم ، بنابراین لوازم آرایشی Emolyne را به عنوان یک مارک انگلیسی با میراث آفریقایی توصیف می کنم. من همچنین با توجه به جزئیات می خواستم بسته بندی رنگارنگ باشد. نام تمام محصولات به نام کشورهای آفریقایی ، شهرها و بناهای تاریخی است. رنگ های مورد علاقه من کازابلانکا ، اوگاندا ، و مراکش است. فرزندان من نیز بخشی از روند فرمولاسیون بودند – پسرم وانیل را دوست دارد ، و دخترم زرق و برق را دوست دارد ، بنابراین هر دو در این برند گنجانده شده اند. من همچنین می خواهم بسیاری دیگر از زنان آفریقایی را برای راه اندازی مارک های تجاری خود الهام دهم. امیدوارم آنها به اندازه من برند را دوست داشته باشند.

وقتی روند توسعه آغاز شد ، ما از بسیاری از رنگ ها نمونه برداری می کردیم. فهمیدن اینکه چگونه می توان فراگیر بود ، زمانی که قصد داشتیم فقط لاک و رژ لب بفروشیم ، چالش های خوبی داشت. وقتی فهمیدم که سایه های بیشتر به معنای انتظار طولانی تر برای راه اندازی است ، تصمیم گرفتم با انتخاب سایه هایی که می توانند تمام رنگ های پوست را تکمیل کنند ، چیزها را کم رنگ کنم. این شامل پنج سایه برای رنگ روشن تر پوست ، پنج سایه برای رنگ پوست متوسط ​​و پنج سایه برای رنگ پوست تیره است.

من همچنین می خواستم تغییرات رنگ پوست را در نظر بگیرم ، به این معنی که اگر هوا چهره شما را تغییر دهد ، شما همچنان می توانید سایه های ناخن و لب را انتخاب کنید. به همین دلیل ، رنگ های ما از نظر تن شبیه هستند. من می خواستم فصول و چگونگی تأثیر آنها بر انتخاب رنگ ما را هنگام استفاده از آرایش منعکس کنم. چیزی که هنگام کار روی لوازم آرایشی Emolyne متوجه آن شدم این است که مارک ها طیف گسترده ای از رنگ و سایه را ارائه نمی دهند. من زیاد لاک و رژ لب زده ام که باعث تعارف چهره من نمی شود. به عنوان یک مادر چهار فرزند ، ایجاد یک لاک ناخن با فرمول خشک شدن سریع نیز مهم بود.

به عنوان یک مارک تجاری ، پذیرایی از همه برای من بسیار مهم بود. من فکر می کنم که صنعت زیبایی باید با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که نمایندگی برای همه وجود دارد.

به عنوان یک برند ، پذیرایی از همه برای من بسیار مهم بود. من فکر می کنم که صنعت زیبایی باید با هم کار کنند تا اطمینان حاصل شود که نمایندگی برای همه وجود دارد. قبل از راه اندازی نام تجاری ، نمی خواستم امکان مخلوط کردن دو رژ لب جداگانه با یکدیگر را پیدا کنم تا سایه مناسب خود را پیدا کنم. من مصمم بودم محصولاتی را پیدا کنم که با آنها مطابقت داشته باشد. خوشبختانه ، این دیگر مشکلی ایجاد نمی کند. هرکسی که می خواهد ناخن ها و لب هایش مطابقت داشته باشد اکنون می تواند این کار را انجام دهد. به همین دلیل است که ما سایه یاب را در وب سایت خود ایجاد کردیم. با انتخاب رنگ مو ، رنگ چشم و ته رنگ پوست ، افراد می توانند سایه کامل خود را کشف کنند. ما به رشد و پوشش حتی رنگ پوست ادامه خواهیم داد تا مأموریت خود را در هر کسی که احساس می کند ادامه دهیم.

لوازم آرایشی Emolyneمنبع تصویر: لوازم آرایشی Emolyne

لوازم آرایشی Emolyne رسماً در ماه مه سال 2020 ، درست قبل از اولین قفل به دلیل COVID-19 راه اندازی شد. راه اندازی برند دو سال و نیم طول کشید و همه گیر تقریبا همه چیز را به تأخیر انداخت. خوشبختانه ، ما آماده و قادر به ایجاد تغییرات مورد نیاز بودیم و همه چیز طبق برنامه پیش رفت. افرادی که در خانه می مانند و زمانی برای کشف مارک های جدید دارند ، در واقع به نفع ما بوده است. در اواخر ماه ، به دلیل تجدید حیات جنبش BLM ، پشتیبانی و پوشش رسانه ای زیادی دریافت کردیم. ما حتی در جوایز Get The Gloss و بهترین پیشنهاد لاک ناخن در بهترین برند ناخن موفق به کسب جایزه شدیم زمان.

من فوق العاده افتخار می کنم به آنچه Emolyne در سال اول خود بدست آورده است. این مارک در برجسته شده است آی تی، سبک، و روزنامه گاردین بین دیگران. برای یک مارک جدید بسیار شگفت آور بوده است که در مدت زمان کوتاهی اینقدر تحت فشار قرار بگیرد. برنده جایزه Get the Gloss برجسته مورد علاقه من است. در آینده ، من به تولید محصولات فراگیرتر و تهیه کردن برای مردان ادامه خواهم داد. من می خواهم که Emolyne فارغ از جنسیت و نژادش همه را پاسخگو باشد. در حال حاضر ، من نمی توانم آنچه را که برای آینده برنامه ریزی کرده ایم ، فاش کنم ، اما می توانم تأیید کنم که روی چیزی کار می کنیم. رنگ های جدید به محدوده سایه های موجود وارد می شوند. این کاری است که ما سالانه انجام خواهیم داد ، بنابراین این فضا را تماشا کنید.

در طول سفر خود ، من در مورد اهمیت آماده سازی یاد گرفته ام. سازماندهی ، به موقع بودن و فکر کردن در آینده بسیار مفید بوده است. مادر چهار نفره بودن و کارآفرینی کار سختی است ، بنابراین من دائماً بین زندگی خانوادگی و همه چیزهای آرایشی و بهداشتی دست و پا می زنم. خانواده من بسیار حمایت می کنند – دخترم نمی تواند از لوازم آرایشی من دوری کند. او آنها را دوست دارد!

توصیه من به هرکسی که مایل به راه اندازی مشاغل است این است که اگر رویایی دارید یا می دانید چه کاری می خواهید انجام دهید ، فقط آن را انجام دهید. از آنچه که در آنجا وجود دارد تهدید نکنید. داشتن یک جامعه قدرتمند قطعاً یکی از دلایل موفقیت آمیز بودن لوازم آرایشی Emolyne است. من به عنوان فردی که در آفریقا بزرگ شده ام ، همیشه افراد قدرتمندی من را احاطه کرده اند که همیشه خوشبختی خود را در اولویت قرار می دهند. از آنجا که من به کاری که انجام می دهم اشتیاق دارم ، تماشای رشد جامعه من بسیار ارزشمند است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>