‘Euphoria’ تیم آرایشگر سر با توری صورت برای عکس برگردان

[ad_1]

فقط رضایتآرایشگر سر دونی دیوی می تواند آرایش و یادآوری حافظه شکارچی شفر را که اکنون در صحنه پل جولز با عنوان “Fuck Anyone Not a Sea Blob” ، حفظ کنید ، “” هیچ نگاهی “نیست.

اگرچه بیشتر لحظات زیبایی شفر کمرنگ شده است “دیوی می گوید:” به فضای برهنه ژولس فضای تنفسی برای این قسمت فراهم شود. ” جذابیت، گوشه های بیرونی چشمان شخصیت در یک صحنه منشورانه می درخشند و شوک های رنگی غیرمنتظره ای را به فضای تاریک اضافه می کنند.

امروز ، دیوی با اولین همکاری زیبایی که دارد ، نگاه دست نیافتنی را به خیلی بیشتر تبدیل کرده است. او با مارک انگلیسی همکاری کرد توری صورت همان طرح تزئینی صورت را بطور دقیق بفروشید رضایت قسمت. (لیدی گاگا همچنین یکی از طرفداران این برند است.) به علاوه ، 10 درصد از سود آن به سازمانهای غیر انتفاعی ، Trans Lifeline ، اختصاص داده می شود تا از روشی که ژولس در مورد سفر خود به عنوان یک زن ترانس به خصوص ارائه داده است ، قدردانی کند.

HBO

در آماده سازی برای فصل دو نمایش محبوب HBO ، بیش از یک سال پیش دیوی با بنیانگذار Face Lace ، فیلیس کوهن تماس گرفت تا برخی از طراحی های سفارشی را برای استفاده در قسمت های آن استفاده کند. با این حال ، به دلیل همه گیری ، تولید متوقف شد ، بنابراین ایده های آنها به تعویق افتاد. دیوی هنوز از همکاری با کوهن هیجان زده بود و می خواست “چیزی را به نشانه قدردانی و عشق من به رضایت جامعه آرایش. “را وارد کنید: به ابرها بروید تنظیم.

برچسب های چاق و چله از شکل شبیه ابر که دیوی با دقت روی صورت شفر نقاشی کرده است برای یکی از نمادین ترین ظاهر یکی از فصل ها تقلید می کند. واقعیت سرگرم کننده: به گفته دیوی ، ابرها همیشه نمایشی تصویری از ذهنیت ژول درمورد رابطه عاشقانه آنلاین او با تایلر بوده اند که نگاه عمیق تری به آن می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>