Exposed-Midriff Fashion Fashion on the 2021 Oscars Red Carpet

[ad_1]

ما نمی توانیم تنها کسانی باشیم که برای لحظات جذاب نمایش مد جوایز خارش داشته ایم و اسکار 2021 همه اینها و موارد دیگر را تحویل داده است. برخی از جذاب ترین لباسهای فرش قرمز اسکار جزئیات طراحی بسیار مناسب تابستان را به اشتراک گذاشته اند – میدیفری در معرض دید ، در غیر اینصورت با یک لباس مجلسی تا کف و آراسته شده است.

چه کسی انتظار داشت که محصولات بالای مرتفع و میدیف ها در معرض دید تعیین کننده فرش قرمز اسکار 2021 باشد؟ مطمئناً این کار را نکردیم ، اما دوست داریم آن را ببینیم. تاپ های زراعی و میدیف های در معرض همه چیز در مورد یک تابستان بی دغدغه و مثبت بدن است ، که دقیقاً همان چیزی است که ما پس از یک سال طولانی در خانه به آن نیاز داریم. برای برخی از قسمت های بالای شکم کمی ترسناک است یا ممکن است کمی غیر معمولی به نظر برسد ، اما ستارگان فرش قرمز اسکار 2021 نمونه هایی از چگونگی ظرافت و بلند بودن یک میانی را نشان می دهد. ما دوست داریم که اگرچه لباسهایی که Zendaya ، Vanessa Kirby ، Andra Day و Carey Mulligan می پوشیدند دارای شکمی خفیف و در معرض دید هستند ، دامن های کف آنها کاملاً بالاتنه و بریده شده را متعادل می کند. ظاهر زندایا و ونسا به ما نشان داد که اگر لباس مجلسی کاملاً رنگی می پوشید ، آن را با یک گردنبند برقی الماس یا نقره ای جفت کنید. و در مورد لباس برش آندرا و ست تطبیق تاپ تاپ کری ، یک لباس درخشان به اندازه لوازم جانبی کافی است که نیازی به جواهرات اضافی ندارد.

برای مشاهده دقیق روند مد در معرض ریزه کاری از فرش قرمز اسکار 2021 ، به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>