Fenty ریحانا در حال بسته شدن است ، اما Savage x Fenty در حال گسترش است

[ad_1]

نیویورک ، نیویورک - 07 فوریه: رابین ریحانا فنتی و لیندا فارگو مراسم راه اندازی FENTY را در Bergdorf Goodman در برگدورف گودمن در تاریخ 07 فوریه 2020 در شهر نیویورک جشن گرفتند.  (عکس از دیمیتریوس کامبوریس / گتی ایماژ برای برگدورف گودمن)

خبر ناراحت کننده ای برای طرفداران ریحانا ، زیرا خواننده در حال بستن مجموعه طراحان سطح بالای خود با LVMH ، Fenty است. راه اندازی این برند در سال 2019 باعث شد وی اولین زن سیاه پوستی باشد که مارک اصلی را برای این گروه لوکس ایجاد کرده است. ریحانا بیانیه ای ارائه داد لباس روزانه زنان در مورد تصمیم خود برای مکث. “ریحانا و LVMH به طور مشترک تصمیم به متوقف کردن RTW گرفته اند [ready-to-wear] بیانیه LVMH خوانده می شود. فعالیت به طور مستقر در اروپا ، در انتظار شرایط بهتر. ”

اگرچه ناامید شده اید ، خبرهای خوبی نیز وجود دارد. ریحانا با خط تولید لباس زیر با قیمت مناسب ، Savage x Fenty ، Fenty Skin و Fenty Beauty موفقیت کسب کرده است. در حقیقت ، LVHM فقط اعلام کرد که آنها 115 میلیون دلار (تقریباً 83 میلیون پوند) بودجه برای Savage X Fenty از L Catterton ، یک شرکت با بنیانگذار LVMH و Groupe Arnault و Bernard Arnault و چندین صندوق دیگر ، سرمایه گذاری می کنند. در اعلامیه مطبوعاتی آمده است كه این سرمایه گذاری به حمایت از مشاغل موجود و گسترش خرده فروشی كمك می كند. همچنین می گوید که این مارک “رشد درآمد انفجاری بیش از 200 درصدی را تجربه کرده در حالی که بیش از 150 درصد پایگاه اعضای VIP فعال خود را افزایش داده است” یکی ، نمی توانم صبر کنم ببینم ریح برای فروشگاه های خرده فروشی آینده چه چیزی در ذهن دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>