FKA Twigs جزئیات سو Abاستفاده شیعه لابوف در مصاحبه گیل کینگ

[ad_1]

FKA Twigs برای اولین مصاحبه با گایل کینگ از زمان طرح دادخواست علیه شیعه لا بوف به دلیل شارژ باتری جنسی ، ملاقات کرد. در مصاحبه ای که در آمریکا پخش شد CBS این صبح روز پنجشنبه ، خواننده 33 ساله جزئیات سو abuse استفاده عاطفی ، لفظی و جنسی را که ادعا می شود از این بازیگر 34 ساله در طول رابطه تقریبا یک ساله خود رنج برده است ، که در سال 2018 پس از دیدار آنها در عزیزم پسر.

“همیشه به من می گفتند كه من خاص هستم و از قلبم مراقبت می كنم و از نور درون سینه ام مراقبت می كنم. و هنگامی كه با شیعه بودم ، آن نور منفجر شد و من فقط فكر نمی كردم كه این اتفاق بیفتد ، “شاخه ها گفتند. “برخی از بدترین شرایطی که در آن رابطه تجربه کردم ، زمانی بود که فکر می کنم او احساس می کند کنترل من را از دست می دهد و من سعی می کردم از آن خارج شوم.”

“من خیلی احساس تنهایی می کردم و به همین دلیل می خواستم جلو بیایم زیرا قربانیان و بازماندگان نباید احساس تنهایی کنند.”

تويگز اظهار داشت كه لا بوف در ابتدا از او خواسته است كه در طول رابطه آنها روزانه “20 لمس و بوسه” به او بدهد ، اما اين سريعاً به آزار جسماني تبديل شده است. او سپس در یک حادثه که در روز ولنتاین در سال 2019 اتفاق افتاد ، اشاره کرد ، جایی که گفته می شود LaBeouf خشن شد و تهدید کرد که اگر عشق خود را به عشق خود نپذیرد ، اتومبیل آنها را تصادف خواهد کرد. وی گفت: “یادم می آید که فکر می کردم ،” این همین است. این است. کار من تمام شده است. دیگر نمی توانم این کار را انجام دهم “. “آن وقت بود که فهمیدم برای بیرون آمدن از این رابطه باید کمک بگیرم.”

این خواننده سپس درباره تصمیم خود برای روی کار آمدن توضیح داد و گفت: “من خیلی احساس تنهایی کردم و به همین دلیل می خواستم جلو بیایم زیرا قربانیان و بازماندگان نباید احساس تنهایی کنند.” وقتی کینگ از توئیگز پرسید که چرا زودتر رابطه را ترک نکرد ، خواننده او را اصلاح کرد و گفت که سوال باید در عوض به سو beاستفاده کننده باشد و باید این باشد که چرا آنها شخصی را با سو abuse استفاده گروگان می گیرند.

Twigs در ماه دسامبر در دادگاه عالی لس آنجلس علیه LaBeouf شکایت کرد ، با این حال ، بازیگر این ادعا را رد کرد و گفت که “بسیاری از این ادعاها صحت ندارد”. وی افزود ، “من بهانه ای برای اعتیاد به الكل یا پرخاشگری خود ندارم ، فقط منطقی سازی می كنم. من سالهاست كه نسبت به خودم و همه اطرافم توهین می كنم.” مصاحبه شجاعانه Twigs را در ویدئوی بالا به طور کامل مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>