“Flob” روند کوتاه مو و الهام بخش کوتاه از باب

[ad_1]

باب یکی از موهایی است که بی انتها است. این سبک تقریباً برای همه عالی به نظر می رسد و بهترین قسمت آن ، روش های ظاهراً بی پایان پوشیدن آن است. ما شاهد بودیم که باب طولانی (معروف به “لوب”) تابستان گذشته هالیوود را تسخیر کرد در حالی که دهها مشهور هجوم آوردند تا آن را به مدل موهای خود پس از قفل تبدیل کنند و اکنون با معرفی هوای بهار ، زمان آخرین تکرار است : “flob” (یا همانطور که ممکن است بنویسید bob flat).

گرچه ممکن است قبلاً نشنیده باشید که کسی از این سبک به عنوان “فلوب” یاد کند ، این دقیقاً سبک جدیدی نیست. بلکه یک باب صاف است که با یک قسمت میانی صاف و صاف پوشیده شده است – و همه ما می دانیم که ژنرال Z و بقیه بچه های خونسرد نسبت به آنهایی که.

کوری آرون اسکات ، آرایشگر مو به POPSUGAR گفت: “با مدل موی مد روز” flob “، شما اساساً از قسمت کناری خداحافظی می کنید و آن را برای یک قسمت میانی تغییر می دهید. “روزاموند پایک اخیراً یکی را به خاطر بازی در شبکه نتفلیکس تکان داد من خیلی مراقبت می کنم. برای بهار بسیار مناسب است زیرا ایجاد و نگهداری آن به تنهایی آسان است و ساختار استخوان شما را تکمیل می کند. “

اگر به طور منظم موهای خود را بلندتر یا با طول متوسط ​​می پوشید و این مدل مویی است که به طور جدی در نظر دارید ، امتحان کردن آن بدون جهش کامل امکان پذیر است. اسکات گفت: “به فروشگاه کلاه گیس محلی خود بروید و طول حبابی را که بیشتر از همه لذت می برید امتحان کنید.” “چند سلفی بگیرید و آن را با آرایشگر خود به اشتراک بگذارید. اکنون شما الگوی مناسبی برای تکمیل ظاهر دارید.”

به جلو نگاه کنید تا برخی از موارد مورد علاقه ما را در مورد مدل موهای “flob” بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>