Gabrielle Union اولین مدل موی جدید Pixie را با فرهای طبیعی ارائه می دهد – به عکس ها ، ویدئو مراجعه کنید

[ad_1]

وقتی صحبت از زیبایی می شود ، اتحادیه گابریل طبق قوانین بازی نمی کند و ، صادقانه بگویم ، ما همیشه برای آن هستیم. بازیگر و بنیانگذار مارک مراقبت از مو Flawless by Gabrielle Union به ما نشان داده است که حضور در جوایز امی با پوشیدن کلاه دوش و نشان دادن یک نگهدارنده در اینستاگرام بیش از حد خوب است.

یک بار دیگر ، این بازیگر با موهای کوتاه کوتاه جدید از استانداردهای زیبایی دیرینه موی زنان پیروی می کند. در روز شنبه ، 24 ژوئیه ، یونیون چندین عکس در اینستاگرام و همچنین یک ویدیوی TikTok منتشر کرد که فرهای کوتاه و طبیعی او را نشان می دهد. زیرنویس های احساسی همراه با عکس ها و فیلم نشان می دهد که چرا او این تغییر مهم را ایجاد کرده است.

“بنابراین ، من کاری انجام دادم. فیلم ها همیشه زنان را نشان می دهند که وقتی همه چیز از دست می رود موهایشان را می برند اما من می خواستم احساس کنم که وقتی چیزها را آب می خورم تغییر ایجاد می کنم. این برای من متفاوت است و برای من خارجی است اما من [heart] این جدید جدید اتحادیه در اینستاگرام می نویسد #SummerChop #FlawlessChop #FlawlessCut.

او در ویدئوی TikTok خود ، روند انجام برش جدید خود را به هواداران نشان می دهد. در نیمه راه ویدئو ، یونیون ظاهر نهایی را به نمایش می گذارد و با پوشیدن لباس بدنه خاکستری بدنه جلوی دوربین ، ژست می گیرد که به نظر می رسد با مرواریدهای کوچک تزئین شده است. این فیلم سپس به خیابان های شهر نیویورک بریده می شود ، جایی که او از ماشین پیاده می شود ، لبخند می زند و همه چیز ، و با کارهای جدید خود در پیاده رو قدم می زند.

نیازی به گفتن نیست ، آرایشگر لری سیمز (که او همچنین شریک تجاری اتحادیه و بنیانگذار Flawless است) بسیار ، بسیار خوب. سیمز واقعا جادوی خود را روی این فرهای طبیعی کار کرد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا Union (امیدوارم) سلفی های بیشتری از این نگاه خیره کننده ارسال کند. قیافه ای داری ، گاب

اطلاعات بیشتر در مورد موهای افراد مشهور:


اکنون ، ببینید که طی 100 سال گذشته چه مدت مو رشد کرده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>