Galderma Filler Restylane Defyne اکنون برای افزایش چانه از FDA تأیید شده است

[ad_1]

به گفته جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره ، دیوید شفر ، برای کسانی که ممکن است چانه های خود را “سایش” توصیف کنند ، افزایش چانه با Restylane Defyne ممکن است یک گزینه مطلوب و موثر باشد. وی می گوید: “هر بیمار مبتلا به هیپوپلاستیک یا چانه فرو رفته نامزد خوبی است.” جذابیت، توضیح می دهد که پرکننده های پوستی تأیید شده برای افزایش چانه باعث تغییر بازی برای زیبایی زیر چهره شده اند. “به طور سنتی ، تنها گزینه ها جراحی رادیکال با برش و جلو آوردن چانه برای طرح ریزی بیشتر یا کاشت قرار داده شده توسط جراحی بود. در حالی که ایمپلنت یک عمل جراحی نسبتاً جزئی است و اثرات دائمی دارد ، بسیاری از بیماران ایده پرکننده را به دلیل موقتی بودن و برگشت پذیری دوست دارند. “

بنابراین آیا افزایش چانه تزریقی جایگزین محلول های جراحی می شود؟ بستگی به این دارد که از چه کسی بپرسید. Chapas می گوید: “Restylane Defyne یک گزینه عالی برای کسانی است که گزینه های درمانی غیر جراحی را برای تقویت و افزایش چانه در مقابل جراحی با کاشت چانه ترجیح می دهند.” جذابیت. “ممکن است مواردی وجود داشته باشد که کاشت ایمن باشد ، اما طبق تجربه من ، من دریافته ام که می توانم با استفاده از Restylane Defyne نتایج بسیار خوبی کسب کنم ، بدون اینکه در بیماران من مدت زمان خرابی کم باشد یا خیر.

از طرف دیگر ، Andrew Jacono ، یک جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره ، این روش را بیشتر به عنوان یک روش موقتی برای پیش نمایش آنچه ایمپلنت دائمی می تواند برای بیمار انجام دهد ، می داند. “در حالی که مواد تزریقی به دلایل مختلف نمی توانند جایگزین روش های جراحی شوند ، از جمله اینکه اکثر آنها مواد پرکننده اسید هیالورونیک هستند که با گذشت زمان تخریب می شوند ، می توان از Restyle Defyne برای بیماران با یک نگاه اجمالی به گونه ها ، بزرگ شدن چانه یا جراحی بینی استفاده کرد. به نظر می رسد ، “او می گوید جذابیت.

Deanne Mraz Robinson ، متخصص پوست با مجوز ، عامل دیگری را برای انتخاب روش درمانی مانند Restylane Defyne و ایمپلنت مطرح می کند: او یادداشت می کند. طبق گفته Chapas ، متوسط ​​قیمت یک جلسه افزایش چانه با Restylane Defyne 975 دلار است.

تأیید Restylane Defyne برای افزایش چانه در FDA تقریباً هشت ماه پس از تأیید یک ماده پرکننده اسید هیالورونیک دیگر ، Juvéderm Voluma XC ، برای استفاده مشابه پایین صورت صورت می گیرد. به گفته پزشکان ، تفاوت اصلی جذابیت صحبت کرد ، به ترتیب دوام دارند. جاکونو توضیح می دهد: “در حالی که هر دو Restylane Defyne و Juvéderm Voluma XC کاملاً چسبناک هستند و می توان از آنها برای مجسمه سازی نواحی مانند چانه استفاده کرد ، Juvéderm Voluma XC تقریباً دو برابر بیشتر در Restylane Defyne دوام می آورد – حداکثر دو سال”. هر یک از کارشناسان جذابیت Restylane Defyne تقریباً یک سال دوام می آورد.

این بدان معنا نیست که Defyne به نوعی فرومایه است زیرا به این مدت دوام ندارد. کالکر می گوید: “Defyne یک جایگزین برجسته و قابل مقایسه است و برای تسکین و تقویت چانه نیز مورد استقبال اسلحه قرار می گیرد.” طبق وب سایت Restylane گالدرما ، شایعترین عوارض جانبی تورم ، قرمزی ، درد ، کبودی ، سردرد ، حساسیت به لمس ، تشکیل توده و خارش در محل تزریق است که با Juvéderm Voluma XC قابل مقایسه است.

در نهایت ، کدام ماده پرکننده برای استفاده تصمیم گیری بین شما و متخصص پوست یا جراح پلاستیک است.


اطلاعات بیشتر در مورد پرکننده ها:


اکنون 100 سال از جراحی پلاستیک را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>