Glenn Close Dancing with “Da Butt” یک برجسته اسکار 2021 است

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 25 آوریل: گلن کلوز در 93 امین جوایز سالانه اسکار در اتحادیه ایستگاه در 25 آوریل 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از Chris Pizzello-Pool / گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی / کریس پیزلو

اسکارها امسال ضعیف بود. پس از یک سال نامتعارف در فیلم ، نمایش افتخارآمیز به همین ترتیب از کنوانسیون خلاص شد: هیچ مجری ، سفارش دسته سوئیچ ، سخنرانی های طولانی تر و گلن کلوز با “دا بات” می رقصید.

در طی یکی از چند بیت کمدی عصر ، Questlove و Lil Rel Howery نامزدهای مختلف را در مورد دانش قبلی برندگان بهترین آهنگ های اصلی و ردیابی ها مورد سنجش قرار دادند. و اینطور شد: آندرا دی به سوالی درباره “باران بنفش” پرینس و دانیل کالوویا در مورد “آخرین رقص” دونا سامر پاسخ دادند. آن زمان بود که گلن با ورود به خانه ، ادعا کرد که دانیل “خیلی جوان” بود تا از سرود نمادین دیسکو آگاهی نداشته باشد. ما باید آن زمان می دانستیم.

Lil Rel به سراغ گلن رفت ، که چند ثانیه “Da Butt” ، آهنگ 1988 Experience Unlimited (یا اتحادیه اروپا) که در اسپایک لی ارائه شد ، به او اهدا شد مات مدرسه. سپس ، در لحظه ای که همزمان احساس خیلی خوبی داشت ، لازم بود فیلمنامه نویسی شود و چنان آشفته است که کسی نمی توانست آن را بنویسد ، گلن قبل از ایستادن و لرزش ، یک تاریخ شفاهی کامل از این آهنگ را ارائه داد. لیل ریل به شوخی گفت: “این دارو همزمان است و ناخوشایند است.” بخش زیر را تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=xwp1HseIuXI

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>