Glossier در فضاهای فرهنگی سیاه ظاهر می شود

[ad_1]

همه گیری COVID-19 چیزهای زیادی را از ما گرفته است ، اما همچنین پدیده های فرهنگی جدیدی را به وجود آورده است که روش های مبتکرانه ای را که ما در این وضعیت شبه قفل دائمی وفق می دهیم با واقعیت جدید خود تنظیم می کنیم ، برجسته می کند. ورزوز، یک سری نبرد زنده Instagram که توسط Timbaland و Swizz Beatz در مارس 2020 آغاز شده است ، یکی از این ویژگی های همه گیر است. این مجموعه یک جفت وزنه سنگین موسیقی از همان دوران یا ژانر انگشت تا پا یا بهتر بگوییم آهنگ به آهنگ قرار می دهد و به مخاطب اجازه می دهد تصمیم بگیرد کدام هنرمند مجموعه بهتری را بازی کرده است.

روز جمعه 22 ژانویه ، با وجود شروع دیرهنگام ، طبق گفته Verzuz ، بیش از شش میلیون نفر در اینستاگرام برای تماشای نبرد بین Ashanti و Keyshia Cole تنظیم شدند. این نبرد رکورد بیننده اینستاگرام را که قبلاً در جنگ Verzuz بین مونیکا و برندی برگزار می شد ، شکست و به دومین تکرار سریال توئیت شده با بالاترین سطح تبدیل شد.

هر Verzuz میزان hub-bub خود را ایجاد می کند. شما می توانید انتظار داشته باشید که گپ های گروهی و DM ها به خصوص شلوغ باشد ، اما این بار پیام هایی که دریافت می کردم کمتر مربوط به آهنگ ها یا سایه انداختن بین هنرمندان و بیشتر در مورد جایگذاری محصولات مشهود بود.

“این را دیدی؟” دوستی برای من یک عکس از صفحه نمایش تقسیم شده اینستاگرام زنده از دو صندلی خالی با نور آبی و خالی در انتظار اشانتی و کیشیا کول برای پر کردن آنها فرستاد. چشم من بلافاصله به سمت آرم روی کیسه ای که کنار یک گونی دوریتوس و یک بطری سیروک نشسته بود جلب شد.

“این را دیدی؟” چند DM دیگر وارد شدند ، اما آنها در مورد چیپس یا مشروبات الکلی صحبت نمی کردند – آنها در مورد صورتی هزاره صحبت می کردند ، براق کنندهکیف آرایش مارکی که در سمت راست اشانتی قرار گرفته است. معاون ارشد بازاریابی Glossier علی ویس تایید کرد جذابیت که این کیف زیبایی برند بود و به زودی راه اندازی می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>