Glossier Ultralip’s اولین رژ لب از سال 2016 است

[ad_1]

بعد از احترام اولیویا رودریگو ، رژلب به طور رسمی از کیف (آرایش) خارج شد. امروز ، Glossier از معرفی یک محصول لب جدید ، Glossier Ultralip (14 پوند) خبر داد ، این اولین رژ لب است که از سال 2016 تاکنون برند G تولید فرمول خود را به بازار عرضه کرده است.

Glossier Ultralip که در نه سایه موجود است ، فرمولی ترکیبی است که از قابلیت آبرسانی مومیایی ، براقیت براقیت و رنگ ساختن لب برخوردار است ، و رنگدانه را از لایه ای کاملاً اشباع بیشتر می گیرد.

رودریگو درباره فرمول گفت ، “من عاشق این هستم که چگونه ساختنی است” ، که پیش نمایش آن را در یک ویدیو درباره روال زیبایی خود در خانه برای Vogue او با استفاده از Ember ، سایه ای مایل به قرمز در محدوده ، اضافه کرد که “من رنگ طبیعی لبم را دوست دارم – این فقط به نوبه خود برجسته می کند ؛ سعی نمی کند آن را بپوشاند یا رنگ جدیدی روی آن قرار دهد – فقط بر آنچه به دست آورده اید تأکید دارد.

فرمول Glossier Ultralip وگان ، بدون قساوت و بدون عطر است. همچنین به طور جدی هیدراته می شود که به لطف اسید هیالورونیک (مارک تجاری شامل چهار وزن مختلف مولکولی HA ، مخلوطی که مختص Glossier است) و سه روغن مختلف: دانه گل مینا ، دانه هندوانه و دانه جوجوبا است.

به مناسبت گرامیداشت مناسبت آرایش ، این برند تعداد زیادی از افراد الهام بخش را برای نشان دادن سایه های جدید جذب کرد ، از جمله Aurora James ، بنیانگذار Brother Vellies ، مدل لیبرتی راس و دخترش Skylar Sanders ، Intisar Abdul-Kader ، که بیمار و مشارکت عمومی است. هماهنگ کننده در بنیاد اعتماد Tavistock و Portman NHS و همچنین یک مربی یوگا و دونده ماراتن و Zinnia Kumar ، که یک مدل مد ، بوم شناس و فعال اجتماعی است و در لندن زندگی می کند.

Glossier Ultralip از 18 مه در Glossier Ultralip در دسترس است. برای دیدن و خرید سایه ها به مطالعه ادامه دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>