Good Light Beauty باعث می شود مراقبت از پوست برای همه بیشتر در دسترس باشد | مصاحبه

[ad_1]

محصول نهایی سه گانه افتتاحیه Good Light ، سرم پروبیوتیک We Come in Peace است. از بین همه محصولات ، این متمرکزترین روش برای تقویت عملکرد سد پوست است. برای تشکر از لاکتوکوک تخمیر لیزات است. به گفته ویتنی بوو ، استادیار بالینی پوست ، در دانشکده پزشکی Icahn در مرکز پزشکی Mount Sinai در شهر نیویورک ، پروبیوتیک نوع خوبی از باکتری است که چهره شما برای بازگرداندن تعادل به آن نیاز دارد ، بنابراین از خشکی و تحریک جلوگیری می کند. .

باکوچیول ، یک جایگزین ملایم و گیاهی برای رتینول ، نیز در سرم وجود دارد. الن مارمور ، متخصص پوست ، دارای گواهینامه هیئت مدیره ، توضیح داد: برای کسانی که ناآشنا هستند ، “این با افزایش گردش سلول کار می کند ، در نتیجه باعث تحریک تولید کلاژن و کاهش چین و چروک ، شلی پوست و آسیب دیدگی فتو می شود.”

یی خاطرنشان می کند ، هرچقدر که به نظر جادویی می رسد ، سرم – و نه سایر محصولات – نوید نمی دهد که راهی سریع به پوست شیشه باشد. همانطور که او برای K-beauty یک قهرمان است ، او پوست شیشه ای و شاخه های فراوان آن را ایده آل های غیر واقعی از شکل ظاهری پوست را تداوم می بخشد. (و بیایید واقعیت داشته باشیم ، شما برای رسیدن به منافذ پوستی به چیزهای زیادی بیش از یک سرم نیاز دارید.) در عوض ، یی ترجیح می دهد بر روی عناصر مراقبت از خود K-beauty که از والدینش آموخته است ، تمرکز کند.

“پنج دقیقه مراقبت از خود و بازتاب در آینه در هر شبانه روز خوب کننده بود [for them]، “او به اشتراک می گذارد.” این راهی برای حفظ خود در این دنیای جدید بسیار دشوار آمریکایی بود. با هر آغوش گرفتن از منافذ و هر بازتابی در آینه ، به خودتان وقت می دهید تا در مورد کیستی شما تأمل کند. این راهی است که من توانسته ام در طی سالهای زیادی نیز زنده بمانم. “

زیبایی فراتر از دودویی

بیش از همه ، Good Light Beauty یک خط مراقبت از پوست بدون جنسیت نیست. این جمله را در رابطه با نام تجاری در هیچ کجا نخواهید دید ، بیشتر به این دلیل که یی فلسفه چنین چیزی را قائل نیست. مطمئناً ، “بدون جنسیت” به این معنی است که محصولات برای همه مناسب است و به طور کلی مراقبت از پوست امری است بنابراین جنسیت ندارد. یی توضیح می دهد ، برچسب زدن یک نام تجاری به عنوان “بدون جنسیت” ، هویت جنسیتی طولانی مدت افراد را پاک می کند.

وی ادامه می دهد: “جنسیت نباید کنار گذاشته شود. هویت جنسیتی برای زندگی افراد بسیار مهم است.” “برای ما ، ما فراتر از باینری هستیم. این برای همه است – مهم نیست که شما کی هستید ، مهم نیست که رنگ پوست شما چیست ، مهم نیست که هویت جنسیتی شما چگونه باشد ، چگونه شناسایی می کنید – این برای شما مناسب است. پوست ، در پایان روز ، پوست است. همه ما باید احساس کنیم که متعلق هستیم. “

Good Light Beauty در تاریخ 15 مارس (15 مارس) آغاز به کار می کند نور خوب. جهان.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


درباره افرادی که موانع زیبایی را از بین می برند بیشتر بخوانید:


اکنون ، تماشا کنید که لانا کاندور 9 کار را انجام داده است که قبلاً هرگز انجام نداده است:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>