Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000 بهترین موهای من را از گذشته به من می دهد | مرور

[ad_1]

با بزرگ شدن هرگز موهایم را خشک نمی کنم. من به دو دلیل همیشه یک نوع دختر خشک هوا بودم: یکی ، تنبل هستم ، و دو ، سشوار پیدا نکردم که دقیقاً همان کاری را انجام دهد که من می خواستم. ببینید ، من واقعاً موهای بلندی دارم ، به طور طبیعی موج دار و لجباز است ، بنابراین رسیدن به آن انفجار در سطح سالن بدون خروج از خانه ، انرژی زیادی می برد. یعنی تا وقتی که پیدا کردم Harry Josh Pro Tools Pro Dryer 2000.

بیایید مستقیم چیزی در اینجا بیاوریم: این سشوار متوسط ​​شما نیست. این بهتر است. برای من ، این رولزرویس سشوار رنگی به رنگ پاستل است (اگر به این ترتیب امتیازها را بدست آوریم پنج ستاره می شود). همانطور که گفته شد ، نتایج پس از استفاده از آن نزدیکترین نتیجه ای است که من تاکنون به من رسیده است تا در خانه با کیفیت سالن برخورد کنم.

دلیل این امر ارتباط زیادی با فناوری و ویژگی های موجود در پشت آن دارد. دارای یک دکمه خنک شو ، سه گزینه سرعت ، سه تنظیم حرارت و یک دکمه یونی. به گفته اندرو فیتزیمونز ، آرایشگر ، گزینه یون باعث نرمی و درخشندگی می شود در حالی که از یک پایان صاف و ابریشمی و بدون استاتیک اطمینان حاصل می کند. وی می گوید: “علم موجود در مورد این سشوار به نوعی جادو است – اگر می خواهید وز مو را رام کنید بسیار عالی است ، زیرا این کار دقیقاً همان کار را خواهد کرد.”

اما به ویژگی ها برگردیم. ابزار داغ هری جوش یک خشک کن سبک و جمع و جور است که دارای دو نازل برای کنترل جریان هوا و توان 1875 وات است – یعنی موهای بلند بلند من را در کمترین زمان خشک می کند. پس از بیرون آمدن از دوش ، خشک کردن حوله مو و برش دادن آن ، تقریباً در 20 دقیقه می توانم به انفجار دست پیدا کنم ، اگر هماهنگی چشم و چشم و دست من باشد ، چشمگیر است (من حتی نمی توانم ناخن های خودم را رنگ کنم) )

روش مورد علاقه من برای استفاده از این سشوار این است که بیشترین میزان گرما را در امتداد موهای خود داشته باشم ، و توجه ویژه ای به ریشه هایم داشته باشم ، در حالی که من با یک برس گرد بزرگ مسواک می زنم (در حال حاضر من از Kristin Ess Volumizing + Smoothing Large استفاده می کنم برس موی گرد) ، و سپس در آخرین مرحله اجرا ، آن را با دکمه سرد شات می زنم تا گرما قفل شود.

نتیجه یک پایان حجیم با وز وز صفر است که به مدت دو روز مستقیم ادامه می یابد – بدون نیاز به تماس. گرچه من دانشمند نیستم ، اما متوجه شده ام که هوای خنک اضافی باعث می شود تا یکی دو روز دیگر منفجر شود ، اما این فقط تجربه من است.

گفته شد ، برای واقعی نگه داشتن آن ، من می دانم که این ابزار یک پنی زیبا هزینه دارد ، اما ارزشش را دارد. برای گرفتن مشاوره از فریس بولر ، اگر توانایی لازم را دارید ، توصیه می کنیم یکی را انتخاب کنید.


در مورد کامل کردن انفجار خود بیشتر بخوانید:


اکنون ، تماشا کنید که لسی ردوی بهترین توصیه های خود را برای آرایشگران آرزو آرایش می کند:


فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>