Harry Styles علامت تجاری را برای نام تجاری جدید زیبایی ثبت کرد

[ad_1]

هری استایلز می تواند به زودی حرکتی بزرگ در بازار زیبایی انجام دهد. خواننده “Fine Line” به خاطر مانیکورهای نامناسب ، موهای کاملاً صاف و لحظه ای آرایش گاه به گاه روی فرش قرمز شهرت دارد و به نظر می رسد قدم بعدی او می تواند مارک مخصوص خودش باشد. طبق اسناد علامت تجاری اخیراً ثبت شده ، گفته می شود استایلز یک مارک زیبایی با عنوان “Pleased As Holdings” را با عنوان “عمده فروشی عطر و لوازم آرایشی” به عنوان ماهیت تجارت خود دنبال می کند.

استایلز کار را در کنار همکار دیرینه خود (و دستیار سابق) ، اما اسپرینگ هدایت خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که این خط بر روی چه محصولی تمرکز خواهد کرد ، اما اگر استایلز از جمعیت درخواست می کند ، ما چند پیشنهاد داریم. اسکراب لب قند هندوانه چطور؟ یا هایلایتر Lights Up؟ ما همه چیز در مورد یک مداد طلایی یا خط چشم خوب است. گزینه ها واقعاً بی پایان هستند ، و همین امر ما را برای انتشار نهایی ترغیب می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>