Hasley اگر من نمی توانم عشق داشته باشم ، من قدرت می خواهم: چه چیزی باید بدانم

[ad_1]

منبع تصویر: لوکاس گاریدو

بعد از جنون آبرنگ نئون از دیوانه، هالزی در چهارمین آلبوم استودیویی خود دوره کاملا جدیدی از هنر را در آغوش گرفته است ، اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم. مخفف به عنوان IICHLUOP، آلبوم جدید – به تهیه کنندگی ترنت رزنور و آتیکوس راس – بررسی بارداری و زایمان است ، و این باعث می شود که در این جلد که توسط لوکا گاریدو ساخته شده و مادر آینده را به عنوان ترکیبی از “مادونا و “این ایده را به چالش می کشد که زنان باید به عنوان یک باکره مقدس یا منحرف جنسی درک شوند. در 7 ژوئیه ، هالسی از اثر هنری خیره کننده به سبک رنسانس ، که او را نشسته بر تختی طلاکاری شده و نوزادی در دامان خود نشان می دهد ، در موزه هنر متروپولیتن نیویورک رونمایی کرد. اگر جلد جلوه ای باشکوه نشانه ای از انتظار از آلبوم جدید او باشد ، ما آماده شنیدن آن هستیم. هر آنچه در مورد آلبوم آینده Halsey می دانیم در پیش رو پیدا کنید.

از زمان انتشار شیدایی هالزی به چه چیزی رسیده است؟

از زمان انتشار سومین آلبوم استودیویی خود ، دیوانه، در 17 ژانویه ، 2020 ، هالزی بیش از یک روش در جنبه هنری خود فرو رفته است. در 10 نوامبر ، 2020 ، هالزی کتاب شعری را با عنوان منتشر کرد اگر می توانم مرا ترک می کردی، موضوعاتی مانند بهداشت روانی ، رابطه جنسی ، روابط ، اشتیاق و عشق را بررسی می کند. این کتاب در اولین نمایش بود مجله نیویورک تایمز لیست بهترین فروشندگان ، و جلد یک قطعه اصلی از آثار هنری Halsey به نام “زن آمریکایی” را نشان می دهد.

هالزی با بررسی بیشتر جنبه هنری خود ، در 25 ژانویه درباره “چهره” ، “یک مارک تجاری چند بعدی برای همه” که زیبایی و تنوع انسان را جشن می گیرد ، راه اندازی کرد. دو روز بعد ، خواننده بارداری خود را در یک سری عکس در اینستاگرام اعلام کرد ، زیرنویس پست ، “تعجب!!”. به عنوان بخشی از این اعلامیه ، او دوست پسر خود ، الو آیدین ، ​​فیلمنامه نویس را برچسب گذاری کرد ، که اظهار داشت ، “قلب خیلی پر ، دوستت دارم ، شیرینی …” ، که هالسی پاسخ داد ، “دوستت دارم !!!!! و من این را دوست دارم mini human در حال حاضر! ” از زمان به اشتراک گذاشتن خبر بارداری ، هالسی در نمایش عکس های شکم باردار خود در تمام مراحل برای نشان دادن زیبایی مادری ، خجالتی نبوده است ، موضوعی که الهام بخش آلبوم جدید او بود.

آلبوم چهارم استودیوی Halsey در مورد چه چیزی خواهد بود؟

هالزی توصیف می کند که یک جشن واقعی مادر شدن است اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم به عنوان یک “آلبوم مفهومی درباره شادی ها و وحشت های بارداری و زایمان”. هالزی در زیرنویس اینستاگرام در 7 ژوئیه ادامه داد: “برای من بسیار مهم بود که هنر کاور احساس سفر من در چند ماه گذشته را منتقل کند. دوگانگی مادونا و Wh * re. ایده ای که من به عنوان یک موجود جنسی و بدن من به عنوان یک ظرف و هدیه به فرزند من دو مفهوم هستند که می توانند به صورت مسالمت آمیز و قدرتمندی زندگی کنند. بدن من در چند سال گذشته از جهات مختلف به جهان تعلق داشته است و این تصویر وسیله من برای بازپس گیری است استقلال خودم و ایجاد غرور و قدرت من به عنوان یک نیروی حیاتی برای انسان من. “

مادر آینده اضافه می شود که هنر جلد برای بزرگداشت زیبایی بدن های باردار و پس از زایمان است. وی گفت: “ما با ریشه کن کردن ننگ اجتماعی اطراف بدن و شیردهی راه طولانی در پیش داریم.” “امیدوارم این بتواند گامی در مسیر درست باشد!”

https://www.youtube.com/watch؟v=H4uWjAJu0_8

چه زمانی هالزی آلبوم چهارم خود را منتشر می کند؟

اگر نمی توانم عشق داشته باشم ، قدرت می خواهم قرار است در تاریخ 27 آگوست آغاز به کار کند ، و فقط زمان کافی برای تجزیه و تحلیل آثار هنری آلبوم و هر سرنخ دیگری در مورد آنچه از آلبوم جدید او انتظار می رود ، باقی می گذارد.

از کجا می توانید آلبوم جدید Halsey را گوش کنید؟

چهارمین آلبوم استودیویی Halsey در حال حاضر به صورت کپی دیجیتال (10 دلار) ، CD (12 دلار) ، LP (26 دلار) و بسته های نسخه محدود با الهام از آلبوم جدید ، قابل پیش خرید است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>