Hayley Hasselhoff در جلد مجله ‘Playboy’ اروپا به عنوان اولین مدل سایز بزرگ تبدیل می شود

[ad_1]

این یک واقعیت کاملاً شناخته شده در زمینه فرهنگ پاپ است: آلمان دیوید هسلهوف را دوست دارد. رابطه عاشقانه بدون شک از آنجا آغاز شد که وی در شب سال نو 1989 ، سه سال قبل از تولد دخترش هیلی ، به مجالس تجلیل از مجالس تجلیل از برلین متلاشی شد. و آلمانی ها به وضوح عشق هاسلهوف را نیز به اندازه کافی برای او باقی مانده اند ، زیرا او اکنون پوشش خود را جلب می کند پلیبوی آلمان – ساخت او اولین مدل منحنی که نسخه اروپایی مجله را پوشش می دهد.

در روز چهارشنبه ، 14 آوریل ، هر دو نشریه و هیلی هاسلهوف خودش اخبار امیدوارکننده و جالب را به همراه پوشش خیره کننده اش به اشتراک گذاشت. فرهای بلوند و درخشان هسلوف صورت او را که به آینه تکیه داده است ، قاب می گیرد. او فقط روپوش قرمز ساتینی پوشیده است که با رژلب و مانیکور او مطابقت دارد. و با نگاه کردن به آن ، نمی توانید تعجب کنید که چه چیزی طول کشید تا یک فرد منحنی را انتخاب کنید.

هاسلهوف در زیرنویس گسترده ای در اینستاگرام خود نوشت ، از الن فون اونورث عکاس برای کارش تشکر کرد: “من عمیقا فروتن هستم و افتخار می کنم که اولین مدل منحنی روی جلد PLAYBOY در اروپا هستم.” “من تحت تأثیر آنچه كه این پوشش به معنای فراگیر بودن و هدف بیشتر آن در جهت توانمندسازی زنان است ، احساسات من را تحت تأثیر قرار داده است. من می خواستم از این بستر استفاده كنم و بیان كنم كه شما به دلیل معیارهای زیبایی جوامع ، قدرت این را دارید كه بدن خود را بدون هیچ تردیدی دوست داشته باشید.”

هاسلهوف ادامه داد که احساس می کند “قدرت دارد که بتواند از خواب بیدار شود و می داند که من خودم بدون تعارف زندگی می کنم و زندگی می کنم” و او امیدوار است که زنان را ترغیب کند تا با ترس خود روبرو شوند و اجازه ندهند بدن بدن آنها را تعریف کند.

“اگر چیزی وجود دارد که به خود جوان ترم می گویم این باشد که شما نیز مانند خود شایسته هستید. اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، ما باید در جستجوی خود باشیم و احساس تشویق کنیم که خودمان را جشن بگیریم به گونه ای که بیشترین احساس معتبر است. ” “من فقط می توانم امیدوارم که این پوشش به زنان این امکان را می دهد تا بدانند که مانند آنها مورد علاقه ، ارزش و مطلوب هستند – همین حالا ، همین الان.”

اگرچه هاسلهوف اولین مدل منحنی است که نسخه اروپایی آن را پوشش می دهد پلیبوی، این Fluvia Lacerda بود که به اولین مدل سایز بزرگ تبدیل شد و جای پوشش هر یک را گرفت پلیبوی مجله در سال 2016 ، برای پلیبوی برزیل در سال 2017 ، مولی کنستانبل اولین مدل پلاس بود که به طور برجسته در آمریکا ظاهر شد پلیبوی.


اطلاعات بیشتر در مورد مدل ها:


اکنون Tyra Banks را ببینید که 9 کار را که قبلاً هرگز انجام نداده است امتحان می کند:

Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>