HER از تارهای جعبه ای استفاده می کند که عملاً کف را لمس می کند – عکس

[ad_1]

وقتی به گابریلا ویلسون خواننده و ترانه سرا فکر می کنید که با نام هنری اش شناخته می شود HER، ممکن است به صدای ملودیک او ، مجموعه عینک آفتابی شگفت انگیزش یا موهایی که بیش از 20 اینچ تمایل دارد بپوشد فکر کنید. موهای او معمولاً به سبک موج بلند یا ظاهری صاف و صاف است ، اما اکنون این ستاره مدل موهای خود را برای مجموعه ای از بافته های جعبه ای تا دور کمر کنار گذاشته است.

ستاره مستقر در Calfornia در 29 ژوئیه با یک چرخ و فلک اینستاگرام اولین مجموعه جدید از نوارهای بافته شده جعبه را آغاز کرد. این نوارها آنقدر بلند هستند که در اولین عکس نمی توانید آنها را با شکوه کامل ببینید. اما خوشبختانه او چند زاویه متفاوت از ظاهر را به اشتراک گذاشت ، بنابراین در عکس سوم ، می توانید ببافید که نوارهای مشکی به سمت زانو افتاده اند. اندازه هر یک از نوارهای گره ای بزرگ است اما در انتها کوچک می شود ، و این کار را برای زمانی که می خواهد آنها را روی یک نان یا دم اسبی روی سر خود بچیند ، مناسب می کند.

این مدل موی بافته شده بر او کاملاً خیره کننده به نظر می رسد. بافتن او واقعاً شکسته شد ، به ویژه با قطعات کاملاً اندازه برای هر بافت. او قطعاً ملکه موهای بچه است ، و برای این سبک ، لبه های او به سادگی کشیده شده و صاف شده است ، که در تصاویر دو ، سه و چهار مشاهده می کنید.

این قطعاً اولین بار نیست که ویلسون با بافته های جعبه ای کار می کند. در ماه فوریه ، او با یک سبک بافته مشابه اما در اندازه بزرگتر گرفتار شد. ما دوست داریم بازی ستاره را با سبک جدیدی بازی کنیم. شاید برای سبک محافظ بعدی خود ، او قفل های پروانه یا یک سبک پیچ خورده را در نظر بگیرد.


داستانهای بیشتری در مورد سبک های محافظ بخوانید:


اکنون Stassie Baby را با 10 دقیقه تماشا کنید:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>