Herbivore Cloud Jelly Is Cottagecore in a Bottle | انحصاری

[ad_1]

“من نمی دانم که آیا شما در [cottagecore] روند ، “مدیر توسعه محصول Herbivore ، جنی اوینگ ، گفت جذابیت درباره بزرگنمایی ، “[but] این الهام بخش پشت بود ژله ابر گیاهخوار – یک پیک نیک زیبا از مواد مغذی برای پوست شما. “او در حالی که این جمله را می گفت ، یک بطری شیشه ای شفاف و پر از مایع صورتی گلبرگ رویایی را که با عصاره گل های گل مینا ، هلو و توت فرنگی پر شده است ، نگه می دارد که واقعاً نسخه مراقبت از پوست TikTok است پس از آرامش ، طبیعت ، مردمی ، لباس شاد ، زیبایی شناسی موسیقی متن فیلم تیلور سویفت.

عصاره های گیاهی Cloud Jelly هنگام تزریق آنتی اکسیدان های ضد رادیکال آزاد به روشنایی پوست کمک می کنند. به خصوص عصاره توت فرنگی فقط یک ترفند بازاریابی جالب نیست. لورا لام-فور ، شیمی دان لوازم آرایشی و بهداشتی می گوید: این ویتامین C باعث درخشندگی به میز استعاره پیک نیک می آورد. جذابیت. “این می تواند پوست را تأمین کند [smoothing] مزایا و کمک به کاهش ظاهر لکه ها ، “او ادامه می دهد. از طرف دیگر ، هلو ، ویتامین A رقیق کننده خطوط ریز را به مخلوط می افزاید ، در حالی که گیاه گل ماهی خواص ضد باکتری و ضد التهابی با اثرات تقویت کننده دارد ، Lam-Phaure اضافه می کند.

رنگ پر زرق و برق این سرم چاق کننده نیز از عصاره های خوشمزه حاصل می شود و آن را به خط محبوب محبوب ابرنگ صورتی (Pink Cloud) فروخته است. در سال 2018 ، این محصول با کرم مرطوب Pink Cloud Rosewater رونمایی شد و یک پاک کننده در سال 2020 از آن پیروی کرد. “Ewing می گوید:” پاک کننده ابر صورتی یک موفقیت فراری بوده است. ما حتی نمی توانیم آن را در انبار نگه داریم. ” “ما همیشه تقاضای گسترش به یک رژیم را داریم. بنابراین [Cloud Jelly] به نظر یک تناسب طبیعی بود. ”

مانند دوتایی که پیش از آن آمده است ، قارچ برفی ، معروف به عصاره Tremella fuciformis sporocarp ، یک ماده اصلی در فرمول فوق العاده آبرسانی Cloud Jelly است. یوینگ آن را “نسخه گیاهی اسید هیالورونیک” می نامد ، که متخصصان پوست ، مانند دندی انگلمن از شهر نیویورک ، می توانند صحت آن را تأیید کنند. Engelman گفته است که قارچ نه تنها به پوست در رطوبت کمک می کند ، بلکه ذرات آن نیز “از اسید هیالورونیک کوچکتر است بنابراین به راحتی به پوست نفوذ می کند.” جذابیت. طبق گفته شیمیدان لوازم آرایشی Ginger King ، قارچ برفی نیز ساختار ژلاتینی دارد ، بنابراین “ژله” را به نام سرم قرار می دهد.

Cloud Jelly تجدیدنظرهای بی شماری انجام داد تا اطمینان حاصل کند که خیلی چسبناک نیست ، اوینگ اشاره کرد. من عاشق این هستم که چطور کوچکترین چسبندگی دارد. اگر از من بپرسید ، سرم به عنوان آغازگر دو برابر می شود. فونداسیون بسیار راحت تر سر می خورد و با هم ترکیب می شود. با این حال ، Cloud Jelly درخششی آبدار و چاق به چهره من می بخشد که مرا ترغیب می کند بیشتر روزها از آرایش پایه خودداری کنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>