Hidradenitis Suppurativa Scarring: نحوه درمان – نکات متخصص پوست | بدن و ذهن

[ad_1]

Hidradenitis suppurativa (HS) به دلیل وجود کیست ها ، توده ها و آبسه هایی که در و زیر پوست ایجاد می شود ، اغلب به عنوان آکنه معکوس شناخته می شود – معروف به آکنه معکوس. اما برخلاف تصورات موجود در مورد نام ، با معجون معمول اسید سالیسیلیک و هیدروکلوئید قابل مبارزه نیست. مونا گوهارا ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره مستقر در کانکتیکات توضیح می دهد علائم غالباً دردناک هیدرادنیت شیاف غالباً در نزدیکی نواحی مستعد عرق که اصطکاک در آنها ایجاد می شود مانند زیر بغل ، سینه ها و کشاله ران رخ می دهد.

میشل هنری ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، مستقر در شهر نیویورک می افزاید: “شما می توانید این گره های باز چشمی داشته باشید که می توانند ثانویه آلوده شوند و بوی آنها کاملاً بد است. “من حتی بیمارانی داشته ام که آنها را روی صورت خود دارند. این بسیار شدید است ، اما مناطق با اصطکاک بیش از حد نیز مناطقی هستند که غدد عرق بیشتری دارند.”

حتی بدون عفونت های ثانویه ، این توده ها و برجستگی های چرکی با بهبودی به ضایعات ملتهب تبدیل می شوند و در نهایت منجر به ایجاد زخم های عمیق می شوند. Shereene Idriss ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره ، مستقر در شهر نیویورک می افزاید: “این ضایعات نه تنها چرک بدبو را تخلیه می کنند ، بلکه بسیار دردناک هستند و می توانند آسیب روانی عمیقی نیز وارد کنند.”

از آنجا که hidradenitis suppurativa مزمن است و تاکنون بدون درمان عود می کند ، درمان و مدیریت اسکار اغلب نیاز به حمایت مداوم از متخصص پوست و یک روال آرام برای مراقبت از بدن دارد تا به بازسازی سد پوست کمک کند. برای برخی ، ایجاد برخی از تغییرات در سبک زندگی – که شامل کاهش وزن ، ورزش و ترک سیگار است – همچنین ممکن است برای مدیریت کلی HS مفید باشد. رابرت فینی ، متخصص پوست ، دارای مجوز از هیئت مدیره مستقر در شهر نیویورک ، نیز پیشنهاد می کند هرچه سریعتر از بین بردن موهای زائد با لیزر اقدام کنید تا “از فولیکول خلاص شوید و از این طریق مشکل ایجاد شده و از ایجاد زخم جلوگیری کنید.” در اینجا ، توصیه های ما برای محصولات دارای مواد موثق توسط متخصص پوست که ممکن است به کاهش ، مدیریت و از بین رفتن جای زخم کمک کند.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>