H&M متعهد می شود که تا سال 2030 فقط از مواد بازیافتی استفاده کند

[ad_1]

“Looop it” کارزار جدید H&M برای بستن حلقه مد و رسماً تعهد به استفاده از مواد بازیافتی و با منابع پایدار تا سال 2030 است. ابتکار جاه طلبانه و کاملاً ضروری توسط سفیر برند Maisie Williams پاسخگو خواهد بود ، در حالی که یکی از خرده فروشان پیشرو در مد خیابان های بالا به سمت ایجاد یک صنعت مد واقعاً مدور حرکت می کنند.

مایسی ویلیامز در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “من با کارشناسان H&M همکاری نزدیکی خواهم کرد تا ابتکارات پایداری را شکل دهم و مسیر را به سمت آینده ای مد در دسترس و مدور شکل دهم.” “هدف طولانی مدت استفاده از مواد 100٪ بازیافتی یا سایر منابع پایدار برای منسوجات در مارک های کامل گروه H&M Group تا سال 2030 است. زمان آن فرا رسیده است که برای محافظت از سیاره خود برای نسل بعدی ، اقداماتی را انجام دهیم و مدارهای تولیدی مناسب تری را ایجاد کنیم.”

“وقت آن رسیده است که برای محافظت از سیاره خود برای نسل بعدی اقدام کرده و مدارهای تولید مناسب تری را ایجاد کنیم.”

اگر در گفتگوی مد پایدار تازه وارد هستید و معنای صنعت مد دایره ای یا “بخشنامه” را نمی فهمید ، پس مشکلی نیست. بسیاری از کلمات و عبارات گیج کننده در محیط گرایی وجود دارد که اساساً همان معنی را دارند ، به طرق کمی متفاوت. مد دایره ای یا “مدور” به معنای استفاده از مواد زائد (مانند بستن پارچه یا تورهای ماهیگیری دور ریخته شده) و استفاده مجدد از آنها در محصولات جدید (مانند لباس های ساخته شده پایدار یا بسته بندی های زیبایی آگاه از محیط زیست) است. Circularity یک راه حل برای همه صنایعی است که زباله های زیادی ایجاد می کنند و راهی جدید برای خرید گرایش های مورد علاقه ما در عین مهربانی با کره زمین ارائه می دهد. مدور بودن به این معنی است که یک لباس یا یک جفت کفش برای کره زمین مهربان تر است ، در حالی که “اخلاقی” به این معنی است که خرید جدید مورد علاقه شما با افرادی که آن را ساخته اند نیز مهربان تر است. وقتی چیزی واقعاً “پایدار” باشد ، به این معنی است که گام هایی برای این لباس برداشته شده است تا بهره برداری از مردم و کره زمین به حداقل برسد.

تعهد H&M X Maisie Williams “Looop it” شامل یک هدف 2030 از لباسهای کاملاً بازیافتی مورد استفاده توسط این برند ، در کنار راه اندازی جزیره H&M Looop در Animal Crossing: New Horizons نینتندو در سه شنبه ، 13 آوریل است. بازیکنان Animal Crossing: New Horizons که به تازگی طرح بازیافت لباس در فروشگاه H & M نامگذاری شده است ، می توانند از جزیره H&M Looop دیدن کرده و لباس های بازی خود را در لباس های جدید بازیافت کنند. پاسکال برون ، مدیر پایداری جهانی H&M ، اظهار داشت: “عضویت در این ابتکار همراه با Maisie Williams برای تلاش برای ایجاد تغییر در صنعت مد با تشویق مشتریان و طرفداران خود برای استفاده مجدد ، بازسازی و بازیافت لباس های ناخواسته ، چیزی است که ما در H&M بسیار بلند پروازانه هستیم.” در بیانیه مطبوعاتی گفت. “آینده مد باید متفاوت به نظر برسد و ما می خواهیم بخشی از این راه حل باشیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>