Huda Beauty ، Kayali و Wishful Skin اکنون در ASOS موجود است

[ad_1]

این یک روز عالی برای ما علاقه مندان به زیبایی است زیرا سه مارک زیبایی Huda Kattan به تازگی وارد ASOS شدند. درست است ، اکنون می توانید دست خود را روی #FauxFilter Foundation Stick ، ​​Wishful Yo Glow Enzyme Scrub و رایحه خیره کننده Déjà vu White Flower حتی راحت تر برسانید. از تاریخ 26 آوریل ، عطرهای Huda Beauty ، Wishful Skin و مارک عطر Mona Kattan Kayali همه برای خرید از ASOS در دسترس هستند.

“رسمی است – من ASOS را راه اندازی کردم!” کتان در بیانیه مطبوعاتی گفت. “من بسیار هیجان زده هستم که مشتریان ASOS اکنون می توانند پرفروش ترین عکسهای زیبایی ما را خریداری کنند. همچنین برای بسیاری از هک های زیبایی که ارزش سلفی را دارند و همچنین چندین ظاهر خاص از من ، چشمهای خود را پوست کنده نگه دارید.” کتان در صف جدیدترین روندهای زیبایی و پر سر و صدا قرار دارد و همیشه اولین کسی است که هک های زیبایی عجیب و غریب و زیبایی را که در TikTok و اینستاگرام منتشر می شود ، امتحان می کند. وی از زمان راه اندازی Huda Beauty در سال 2011 ، با بیش از 48 میلیون نفر در Instagram خود وفادار ساخته است.

Huda Beauty ، Wishful Skin و Kayali به بیش از 200 مارک زیبایی دیگر که در ASOS Face + Body موجود است ، می پردازند ، که دارای ترکیب چشمگیری از آرایش ، مراقبت از پوست و مراقبت از مو است. اگر برای استفاده کامل از تحویل روز بعد به بهانه ای نیاز داشتید تا در نهایت ASOS Premium را دریافت کنید ، این تمام است.

اگر مطمئن نیستید ابتدا باید چه چیزی را خریداری کنید ، ما برخی از موارد مورد علاقه خود را از سه مارک پیش رو جمع آوری کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>