“I Spell on You” Rhythmmic Gymnastics Routine Rio 2016

[ad_1]

ما از آغاز بازی های المپیک توکیو در تابستان امسال بسیار هیجان زده هستیم و نگاهی به عملکردهای خارق العاده بازی های قبلی همیشه باعث پمپاژ آدرنالین می شود. Ganna Rizatdinova ، نماینده اوکراین ، یک ژیمناست ریتمیک است (متفاوت از هنری ژیمناستیک هایی مانند سیمون بیلز و آلی رایزمن) ، و مجموعه برنامه های معمول او نسخه آنی لنوکس از جلالسی “Screamin ‘Jay” نمادین “من یک طلسم بر تو می گذارم” هاوکینز هر آنچه ما را در مورد این رشته خاص ژیمناستیک معرفی می کند به عنوان یک رویداد المپیک به نمایش می گذارد در سال 1984.

در ویدیوی بالا از بازی های المپیک 2016 ریو ، Rizatdinova بدن خود را انحراف می دهد چرخش های سرگیجه آور ، جهش های بیش از حد گسترده و پیروت های خواستار تعادل را اجرا کنید. و در حالی که توپ را با سهولت دستکاری می کنید ، به طور چشمگیری رقصید (مدیریت دستگاه یکی از جنبه های معمول است که ژیمناست ها روی آن امتیاز می گیرند). Rizatdinova پس از انداختن پا روی پا در هوا ، گرفتن توپ کاملاً در پشت خود را شبیه نسیم می کند.

Rizatdinova با دریافت مدال برنز در ريو سوم شد و اين روال عادی هالووين را به وجود می آورد (برای هرگز هرگز زود نيست Hocus Pocus) براوو!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>