I Tarte’s Sugar Rush Skin Treat Poreless Tented Moisturizer | مرور

[ad_1]

بعد از آن ، من مقداری سایز مرطوب کننده رنگی به برس Sigma F80 Air Flat Kabuki خود آغشته کردم و شروع به جرم زدن آن به داخل پوست کردم ، و روی لکه های تیره گونه ام تمرکز کردم. و بچه ها ، این چیزهاست باورنکردنی.

  Tarte's Sugar Rush Skin درمان مرطوب کننده بدون رنگ و بدون پوست در پس زمینه سفید

Tarte Sugar Rush Skin درمان مرطوب کننده بدون رنگ و بدون سوراخ

بافت کرکی و مانند موس باعث می شود پوست هم از نظر بافت و هم از نظر صدا به نظر برسد. همچنین آنچه را به نام خود انجام می دهد: باعث می شود بی حوصله به نظر برسید. به گفته رون Robinson ، شیمیدان لوازم آرایشی ، Skin Treat تا حدودی به دلیل آنچه که وجود دارد ، این اثر تاری را دارد نه در لوله وی می گوید: “این یک فرمول بی آب است ، به این معنی که هیچ آبی وجود ندارد ، و فضای زیادی برای قرار دادن رنگدانه ها برای پوشش و سیلیکون های ابریشمی برای آن اثر مسواک فراهم می شود.”

و هوابرد شدم. به نظر می رسید که از زیرساخت مات و کاملاً پوشیده ای استفاده می کنم ، اما احساس می کنم سبک و هوای مطبوعی دارد چون چیزی جز روال مراقبت از پوست خود نمی پوشم.

پس از استفاده از Tarte’s Sugar Rush Skin Treat Poreless Tented Moisturizer.

آنجلا تراکوشیس

در حالی که Skin Treat برای من معجزه می کند ، متأسفانه ، نمی توانم بگویم که برای همه ایده آل است. این محصول در حال حاضر فقط در نه سایه موجود است. من سایه متوسط ​​هستم و فقط پنج سایه تیره تر از من است. امیدوارم ، Tarte به فکر گسترش دامنه سایه باشد – این مواد همین است خوب و باید با هر رنگ پوست به اشتراک گذاشته شود.

گفته شد ، پس از استفاده از Tarte’s Sugar Rush Skin Treat Poreless Tented Moisturizer ، من دیگر به پایه طبیعی خود برنگشته ام – و حقیقت را بخاطر داشته باشم ، من نمی دانم که آیا هرگز چنین خواهم کرد.

Tarte’s Sugar Rush Skin Treat Poreless Tinted Moisturizer 32 دلار است و هم اکنون در سایت tartecosmetics.com در دسترس است.


نظرات بیشتر:


اکنون ، نحوه استفاده از کانسیلر را مانند یک آرایشگر بیاموزید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>