Issey Cross اولین آینه های EP را که دروغ نمی گویند منتشر کرد | مصاحبه

[ad_1]

تعداد کمی از هنرمندان در آنجا هستند که بتوانند از طیف آوازی بیلی الیش و لورد استفاده کنند ، اما ایسسی کراس خواننده و ترانه سرای ساکن لندن قطعاً از این قاعده مستثنی است. او از 13 سالگی آهنگهای خودش را می نویسد و حالا برای انتشار اولین EP خود آماده می شود ، آینه ها دروغ نمی گویند. ما با کراس آشنا شدیم تا در مورد سفر او با عشق به نفس و اعتماد به نفس صحبت کنیم ، چه کسی او را الهام می بخشد و چه می توان از کارنامه جدیدش انتظار داشت.

مشهود در موسیقی او ، تأثیر عمده ای برای کراس و موسیقی او Lorde است. وی به POPSUGAR گفت: “من به یكی از كنسرت های او در لندن رفتم و تمام مدت فقط گریه می كردم.” این خواننده موسیقی خودش را “کاملاً بدخلق” توصیف می کند و از نظر ژانر ، آن را با پاپ و R&B ، با پاشیدن هیپ هاپ برابر می کند.

به عنوان یک هنرمند جوان و نوظهور ، اعتماد به نفس می تواند یک امر دشوار برای پیمایش باشد ، و کراس از لحظاتی که به خودش شک می کرد سهم مناسبی داشته است. “من فکر می کنم خیلی وقت ها ، خیلی خجالتی بودم. وقتی برای اولین بار موسیقی را شروع کردم ، باید در یک جلسه باشم ، و برای چیزی بنویسیم و در ذهنم ، فکر کنم ، وی توضیح داد: “من واقعاً این را دوست ندارم ، کاش می توانستیم آن را تغییر دهیم” ، اما با این وجود همراهم ، در حقیقت ، به نوعی وقت فرد مقابل را تلف می کنم ، زیرا می توانیم چیز جدیدی را امتحان کنیم. ”

“هر کسی که باشی ، برای کسب اعتماد به نفس زمان می برد ، اما مهم این است که همیشه خودت باشی”.

وقتی صحبت از به اشتراک گذاشتن توصیه هایی برای سایر زنان جوان می شود ، کراس کاملا معتقد است که “هر کسی که باشید ، برای کسب اعتماد به نفس زمان می برد ، اما مهم این است که همیشه خودتان باشید. اگر از چیزی راضی نیستید ، بگویید که به جای اینکه بگذارید جلوتر برود ، از آن راضی نیستید ، در غیر این صورت آرزو می کنید که چیزی گفته باشید ، آنجا نشسته اید. ” از نظر تجربه ، ملاقات با مدیران و کار با افرادی که او را به صداقت ترغیب می کنند ، و گفتن چطور است واقعاً احساس می کند ، همه تفاوت ایجاد کرده است.

از نظر EP جدید خود ، کراس توضیح می دهد که آن راجع به روابط و بازتاب خود است. “نامیده می شود آینه ها دروغ نمی گویند، به ما گفت ، زیرا این کار در مورد آینه نگاه کردن و درک این است که فقط شخص دیگری نیست که کارهای بد را انجام می دهد ، بلکه از طرف من ناشی می شود و من خودم را به اندازه کافی دوست ندارم “، وی به ما گفت ،” من فکر می کنم اکثر دختران احساس یکسانی دارند در بسیاری از شرایط امیدوارم که کاملا قابل تعویض باشد. “

وقتی صحبت از روابط می شود ، دوست پسر کراس ناآگاهانه بسیاری از اشعار را الهام گرفته است. او توضیح داد که “EP درباره آن چیزهای کوچکی نوشته شده است که همیشه در یک رابطه اتفاق می افتد. من در واقع این چیزها را به دوست پسرم نمی گفتم ، اما در ذهن من ، آنها یک مشکل بودند. بنابراین من آن را در یک آهنگ قرار می دهم و من آن را از تناسب خارج می کنم ، اما پس از آن از ذهن من خارج می شود. توصیه من صادقانه این است که فقط مشکلات خود را در یک آهنگ قرار دهید و فقط آن را رها کنید. این مانند درمان است! “

برای کراس ، عمده کارهای مربوط به EP وی چند سال پیش انجام شده بود و این پروژه مدتهاست که روی کارتها قرار دارد ، اما جای تعجب نیست که همه گیر ویروس کرونا بر روند کار تأثیر گذاشت. وی توضیح داد: “من بیشتر آهنگ ها را تقریباً دو سال پیش نوشتم – این نوع به دلیل ویروس کرونا است.” از نظر موسیقی ، EP شامل تأثیرات قوی R&B و هیپ هاپ است که در نتیجه کار کراس با تهیه کنندگان سوابق Mahalia ، SteffLondon و Ashnikko به وجود آمده است. “هنگامی که برای اولین بار به لندن نقل مکان کردم ، با بیشتر تولیدکنندگان هیپ هاپ و R&B کار می کردم. در آن زمان بیشتر از R&B به R&B گوش می دادم ، بنابراین فکر می کنم همین امر باعث الهام آن شد – من خیلی دوست داشتم آواز را بخوانم نوع مواد “، خواننده گفت.

“من از تنهایی متنفرم ، اما قفل شدن به من کمک کرده تا راحتتر با آن کنار بیایم”.

مانند بسیاری از ما ، خطرات تنها بودن در قفل شدن نیز صدمات خود را به کراس وارد کرد. “در قفل کردن ، من قطعاً خودم را بیش از حد در مورد چیزهایی تصور کرده ام که فکر می کنم. در عین حال ، من فکر می کنم این خیلی خوب است زیرا مردم عادت دارند که چیزهای کوچکتر در زندگی را ارزیابی کنند ، حتی مانند اینکه می توانند پیاده روی کنند. من از تنهایی متنفرم ، اما قفل شدن به من کمک کرده تا راحتتر با آن کنار بیایم “، وی افزود. همانطور که ما برای زندگی پس از قفل شدن آماده می شویم ، نوید اجرای زنده و جشنواره ها چیزی است که اکثر صنعت موسیقی به شدت منتظر آن هستند. از نظر کراس ، واضح است که صحنه جشنواره انگلستان امسال کمی متفاوت به نظر می رسد.

وی به ما گفت: “من فکر می کنم جشنواره ها در انگلیس همیشه بسیار کثیف و غیربهداشتی هستند و همه فقط در کنار هم کمپ می گذارند و به مدت دو روز شستشو نمی کنند. هر چقدر می خواهم این اتفاق بیفتد ، خیلی زود به نظر می رسد” ، اضافه کرد که “من همیشه اجرای زنده را دوست داشتم و هنوز هم فکر می کنم وقتی می توانید کارهای زنده انجام دهید ارتباط با مردم راحت تر است ، بنابراین من نمی توانم صبر کنم تا چنین کاری کنم”. از نظر آنچه در پی صلیب است ، هدف نهایی او روشن است. “من می خواهم یک هنرمند آلبوم باشم که همه چیز تقریباً شبیه یک پروژه هنری باشد. من فقط برای یک آهنگ حضور نخواهم داشت – می خواهم مدتی حضور داشته باشم … و شاید برنده گرمی شوم.”

آینه ها دروغ نمی گویند الان بیرون است

https://www.youtube.com/watch؟v=UTdC8stqIic

منبع تصویر: Issey Cross

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>