Jacob Collier در جشن برنده شدن جایزه گرمی خود در سال 2021

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 14 مارس: جیکوب کولی ، برنده جایزه بهترین تنظیم ، سازها و آوازها برای

جیکوب کولیر ، نوازنده بریتانیایی امسال نامزد دریافت تعدادی از جوایز گرمی شد و در 14 مارس ، جایزه بهترین تنظیم ، ساز و آواز را برای آهنگ اصلی خود “He Won’t You Hold” به خانه برد. او همچنین نامزد بهترین اجرای R&B و آلبوم سال ، برای Djesse Vol. 3. کالیر در طی سالهای گذشته با جوایز گرمی رابطه چشمگیری داشت و قبلاً نیز دو مرتبه برنده بهترین تنظیم ، ساز و آواز به همراه دو پیروزی برای بهترین تنظیم ، ساز یا کاپلا در سال 2017 و 2021 بود.

کالیر در هنگام پذیرش گرمی خود در این سال به بینندگان گفت که “حضور در اینجا افتخار خارق العاده ای است ، بیرون بودن از خانه بسیار راحت است” و به اشتراک گذاشت که او برای پیدا کردن جایی برای جایزه خود تلاش می کند ، که ، مسلما ، داشتن یک مشکل بد نیست. او همچنین برنامه های خود را برای جشن پیروزی خود به اشتراک گذاشت و آنها کمی از حالت عادی خارج شده اند. . . وی گفت: “ممکن است برای شنا در اقیانوس بروم” است! اخبار. “ما در لندن اقیانوس نداریم ، بنابراین احساس می کنم که می توانم از اقیانوس یا اقیانوس های اقیانوسی نیز در خانه استفاده کنم. احساس می کنم شوک به سیستم تنها راهی است که می توانم این را واقعاً درک کنید ، بنابراین حرکت بعدی من است “، وی افزود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>