Joy Crookes یک سال لباس لباس جایزه BRIT را به یاد می آورد

[ad_1]

به طور رسمی یک سال از آخرین دوره جوایز BRIT می گذرد و ما هنوز در مورد برخی از مد های شگفت انگیز این مراسم صحبت می کنیم. با این حال یک نگاه به ویژه برجسته است. در 18 فوریه 2020 ، خواننده ترانه سرا ، جوی کروکس ، با احترام نهایی به ریشه های خود ، با قدم زدن روی فرش قرمز با یک لهنگا و چانی هندی (بالا و دامن با روسری متناسب) ، چیزی را که معمولاً در نمایش های جوایز غربی مشاهده نمی کنید ، ادای احترام می کند. . او با نامزد دریافت جایزه ستاره در حال ظهور شد بی بی سی در مورد اظهارات فرش قرمز خود گفت که او امیدوار است که “دختران جوان بتوانند کسی را که شبیه مادر ، خاله ، گرانشان است ، روی فرش قرمز انگلیسی ها ببینند.”

یک سال بعد ، او ظاهر قدرتمند خود را در توییتر دوباره به اشتراک گذاشت ، با زیرنویسی که می گوید “این بار سال گذشته من به انگلیسی ها رفتم و لباس دختری را پوشیدم که آرزو می کنم همیشه در تلویزیون ببینم.” هواداران خیلی زود پشتیبانی خود را با آنها به اشتراک گذاشتند توییت یک کاربر “و برای ما ، تو دختری بودی که همیشه دوست داشتیم از تلویزیون ببینیم.” ما عاشق دیدن آن هستیم.

جوی کروکس که در مراسم جوایز Brit 2020 در O2 Arena لندن برگزار شد.  (عکس توسط ایان وست / تصاویر PA از طریق گتی ایماژ)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>