K-Pop Group ITZY مدل های سخنگوی جدید جهانی Maybelline نیویورک است

[ad_1]

اگر هرگز ITZY آهنگ تو سرت گیر کرده ، می خوای میبلین نیویورک فقط گروه K-pop را به عنوان جدیدترین مدل جهانی خود اعلام کرد ، بنابراین ITZY واقعاً در شرف ظهور است هر کجا. یجی ، لیا ، ریوژین ، چاریونگ و یونا نه تنها اولین ستاره های کی پاپ هستند که میبلین را نمایندگی می کنند ، بلکه آنها اولین گروه موسیقی را تشکیل می دهند که این کار را انجام داده است ، باور کنید یا نه. آنها با این نقطه عطف تاریخی در کار خود ، به افرادی مانند جیجی حدید و استورم رید به عنوان چهره های این برند پیوستند. آیا می توانید هر هفت نفر را در یک عکس تصور کنید؟ این فکر بیش از حد برای مغز ما قابل تحمل است.

از زمان آغاز به کار در سال 2019 ، ITZY به طور مداوم آویزهای سرگرم کننده ، پررنگ و آرایش چشم بازیگوش و پر زرق و برق را به اجراها و ویدیوهای موسیقی آنها وارد کرده است ، بنابراین این اعلامیه اندکی ما را متعجب کرد لیا در ماه ژانویه گفت جذابیت، “بخش عمده ای از اجرا ، البته ، رقص و حالت های چهره است ، اما یک ظاهر طراحی شده نیز یک قسمت بسیار بزرگ است ، زیرا باعث ایجاد شور و نشاط در آهنگ می شود.” ریوجین حتی نشان داد که وقتی در خانه حوصله اش سر می رود ، رژگونه های روشنی را روی گونه هایش جارو می کند و عاشق آزمایش آرایش است. نیازی به گفتن نیست که این مشارکت اساساً کیسمت است.

میبلین نیویورک

تریشا آیاگاری ، رئیس برند جهانی میبلین نیویورک ، در بیانیه ای اظهار داشت: “من شاهد افزایش چشمگیر ITZY بوده ام و به چگونگی پویایی هر دو به عنوان یک گروه و به شخصه جلب شده ام.” “ITZY قهرمان خود عشق ، فردیت و ابراز وجود برای هواداران و جامعه جهانی است.” بیشتر توافق نکردیم فقط به “WANNABE” گوش دهید و خواهید فهمید که چرا این خبر منطقی است.

ITZY با قرض دادن چهره های خود به کمپین های Hyper Easy Liner ، Ultimatte رژ لب و بنیادهای SuperStay که در بهار امسال برنده جایزه Maybelline’s Best of Beauty می شود ، برنامه جدید خود را آغاز خواهد کرد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم که آنها به چه ظاهر جسورانه ای می آیند کمپین ها انگشتان ما نیز برای یک مجموعه ویژه ITZY x Maybelline ضربدری شده اند ، درست همانطور که جیجی حدید یکبار با ما جلب کرد.

ممکن است تصویر حاوی موارد زیر باشد:

خط چشم مایع Maybelline New York Hyper Easy Liquid


درباره زیبایی K-pop بیشتر بخوانید:


اکنون ، تماشا کنید که ستاره های کی پاپ کارهایی را امتحان کرده اند که قبلاً هرگز انجام نداده اند:

Devon Abelman را دنبال کنید توییتر و اینستاگرام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>