Kayla Itsines با کایلا BBG را به شدت زیاد تغییر می دهد

[ad_1]

مربی و بنیانگذار Sweat ، Kayla Itines ، با برنامه تناسب اندام BBG ، که در سال 2012 منتشر شد ، طرفداران وفاداری پیدا کرد. BBG ، مخفف Bikini Body Guide ، شامل تمرینات با شدت بالا که به حداقل تجهیزات نیاز دارند ، فقط 28 دقیقه است. طولانی و قابل دسترسی برای افراد بدون عضویت در سالن ورزشی. اکنون ، تقریباً 10 سال پس از اجرای برنامه ، ایتسین تصمیم گرفت نام BBG را بازنشسته کند و در عوض برنامه خود را با شدت بالا با کایلا صدا کند.

تغییر نام پس از اندکی تأمل و درک این امر صورت گرفت که هدف از کار کردن فقط برای زیبایی شناسی نیست. علاوه بر این ، چیزی به عنوان “بدن بیکینی” متناسب با همه وجود ندارد.

ایتسین به POPSUGAR گفت: “تناسب اندام یک بعدی نیست و بسیار بیشتر از فیزیکی است.” “این مزایای ذهنی و عاطفی زیادی را برای بهبود سلامت کلی شما فراهم می کند. من می خواهم که زنان مزایای کامل ورزش را بهتر درک کنند ، از طریق تناسب اندام احساس قدرت کنند و روی تمرین تمرکز کنند به گونه ای که باعث شود آنها از نظر جسمی و روحی احساس قدرت و اعتماد به نفس کنند. “

ایتزین گفت: آنها تقریباً یک دهه پیش برنامه اختصاری BBG را با نیت مثبت ایجاد کردند ، اما این دیگر نمایشی از سلامت و تناسب اندام او و پیروانش نیست. وی به عنوان بنیانگذار گفت که تغییر برنامه و استفاده از زبانی که نمایانگر رسالت جامعه وی باشد بسیار مهم است.

وی گفت: “هنگامی که به سی سالگی ام نزدیک می شوم و از زمان داشتن دخترم آرنا ، بیشتر آگاه شده ام که استفاده از زبانی که برای همه زنان مثبت و توانمند است بسیار مهم است.” “من علاقه مندم که کارهای بیشتری انجام دهم و بهتر بتوانم از زنان در سلامتی و تناسب اندام حمایت کنم ، بنابراین می خواهم از زبانی استفاده کنم که الهام بخش جهانی باشد.”

تمرینات و برنامه فقط با نام جدید همچنان یکسان خواهد بود. High Highnessness With Kayla را می توانید در برنامه Sweat پیدا کنید. این برنامه شامل 92 هفته تمرین است و پس از یک دوره آزمایشی رایگان ماهیانه 20 دلار هزینه دارد. اگرچه Itines نام برنامه خود را تغییر داد ، او متعهد به حفظ همان احساس جامعه و کمک به زنان در رسیدن به اهداف سلامتی و تناسب اندام خود است که باعث محبوبیت BBG شد.

وی گفت: “من می خواهم زنان را تشویق كنم كه هر روز سلامت خود را در اولویت قرار دهند.” “آموزش به گونه ای که باعث شود شما احساس خوبی داشته باشید ، از سطح انرژی شما پشتیبانی کند و سبک زندگی شما واقعاً مهم است.”

منبع تصویر: عرق

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>