Kehlani اولین رنگ موی Cruella جدید را ارائه می دهد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 23 مه: کهلانی در 23 ماه مه منتشر شد ، در پشت صحنه جوایز موسیقی بیلبورد 2021 ، پخش شده در 23 مه 2021 در مایکروسافت تئاتر در لس آنجلس ، کالیفرنیا.  (عکس از ریچ فیوری / گتی ایماژ برای dcp)

منبع تصویر: گتی / ریچ فیوری

کهلانی در حال تغییر رنگ موهای Cruella است و این کار را به خوبی انجام می دهد. در 26 جولای ، خواننده “آیا می توانم” در اینستاگرام نگاهی به مدل موهای جدید خود با احترام پرستون وادا گذاشت. سر کهلانی که قبلاً کاملاً سبزه بود اکنون دارای بخشهایی از بلوند است که وادا معتقد است بخشی از “دوره جدید” نوازنده است.

رنگ الهام گرفته از Cruella DeVil این روزها مورد علاقه بسیاری از افراد مشهور مانند سلنا گومز و گوئن استفانی است. دوین توت ، آرایشگر در سالن SCK مستقر در شهر نیویورک ، قبلاً به POPSUGAR گفت: “پس از گذراندن سال 2020 ، قرنطینه ها و قفل کردن ، مردم می توانند با ظاهر جسورانه تری از آن دور شوند.” “چند نسخه مختلف از این روند رنگ مو وجود دارد – محبوب ترین نسخه رنگ بلوک این است که نیمه پایین سر شما پلاتین و نیمه بالایی آن سیاه است.” این سبک فضای تمایز را باقی می گذارد و کهلانی بر خلاف برداشتی است که ما هنوز دیده ایم. در واقع ، منحصر به فرد بودن آن را به یکی از موارد مورد علاقه ما تبدیل می کند. ظاهر جدید کهلانی را در عکسهای پیش رو ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>