Khloe Kardashian درباره جراحی پلاستیک در KUWTK Reunion صحبت می کند

[ad_1]

سانتا مونیکا ، کالیفرنیا - 10 نوامبر: Khloé Kardashian در E 2019 شرکت می کند!  جوایز انتخاب مردم در Barker Hangar در 10 نوامبر 2019 در سانتا مونیکا ، کالیفرنیا.  (عکس از Jon Kopaloff / FilmMagic)

همگام با کارداشیان این هفته پس از یک دوره 20 ساله به طور رسمی پایان یافت. در قسمت آخر ، دیدار مجدد قسمت 2، اندی کوهن از خانواده کارداشیان-جنر در مورد طیف وسیعی از موضوعات ، از جمله شایعات جراحی پلاستیک خلوئه کارداشیان ، س askedال کرد.

کارداشیان و کاری که داشته است – یا نداشته است – مدتی است بحث داغ بوده است ، بنابراین وقتی کوهن سhenال را پرسید ، او پاسخ داد ، “همه می گویند ،” اوه جان ، او سومین صورتش را پیوند زده است. من شما یک عمل بینی انجام داده اید. ” کارداشیان سپس توضیح داد که کوهن در همه مصاحبه هایی که انجام داده اولین کسی است که مستقیماً از او در این باره سوال می کند. او گفت: “همه خیلی ناراحت می شوند ، مثل اینکه ، چرا من در این مورد صحبت نمی کنم؟” “هیچ کس از من س meال نکرده است. شما اولین کسی هستید که در مصاحبه درباره بینی من از من س askedال کرده اید.”

علاوه بر جراحی زیبایی بینی ، کارداشیان گفت که او همچنین اقدامات زیبایی جزئی تری مانند پرکننده انجام داده است ، اما او قبلاً به بوتاکس “پاسخ وحشتناکی” داده تا در این حد مشارکت نکند.

این مصاحبه صمیمی با کوهن تنها چند ماه پس از آن صورت گرفت که ستاره به اینستاگرام رفت تا صحبت کند که او از فتوشاپ برای روتوش تصاویرش استفاده می کند یا روی بدن خود عمل جراحی پلاستیک انجام داده است ، پس از اینکه عکس غیرمجاز از او در اینترنت به اشتراک گذاشته شد. کارداشیان در ادامه این پست توضیح داد که او در بیشتر زندگی بزرگسالی خود تا حدی به دلیل اظهارات ظالمانه ای مانند “Khloé خواهر چاق است” ، “” Khloé خواهر زشت است “و” با تصویر بدن خود دست و پنجه نرم می کند. “تنها راهی که او می توانست این وزن را کاهش دهد باید از طریق جراحی باشد.”

داستان کارداشیان یادآور دیگری است که جراحی پلاستیک از هر نوع ، انتخاب شخصی است که نباید با قضاوت یا تمسخر دیگران روبرو شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>