Kourtney Kardashian با Travis Barker مانیکور زیبا برای رفتن به Instagram رسمی می کند

[ad_1]

چند هفته است که شایعات در حال چرخیدن است: دوستی طولانی مدت بین کورتنی کارداشیان و درامر Blink 182 تراویس بارکر به یک رابطه عاشقانه تبدیل شده بود. و حالا ، خواهر ارشد کارداشیان اینستاگرام را به رسمی ترین شکل کارداشیان رسمی کرده است: با تمرکز بر یک مانیکور افسانه.

عصر روز چهارشنبه ، شانزدهم فوریه ، کارداشیان عکسی را بدون هیچ عنوان در شبکه اینستاگرام خود قرار داد (زیرا واقعاً خود گویای این امر است). تصویر کلوزآپ از دو دست است ، انگشتان دست در یک محبت عاشقانه در هم آمیخته اند. نزدیکترین دست به دوربین در خال کوبیهای فوراً قابل شناسایی بارکر ، مانند عقرب و کلمه “هیچ کس” پوشانده شده است. توسط Kourtney به گونه ای برگزار می شود که نگاهی واضح به هنر فعلی ناخن او می گیریم.

روز ولنتاین ممکن است گذشته باشد ، اما به نظر می رسد مانیکور او برای این مناسبت مناسب است – این مناسبت هم تعطیل است و هم اعلام عاشقانه جدید او. این یک مانیکور فرانسوی با نکات قرمز و قلبی شکل است ، که نقاط هر یک با یک پایان بیضی نرم می شود. پایه به نظر می رسد کاملاً مطابق با رنگ پوست او بژ و برهنه است.

کمی گشت و گذار در شبکه اینستاگرام کیم تروونگ نشان می دهد که او هنرمند ناخن این مانی است (مانند بسیاری از مانیکورهای کارداشیان) ، و از سایه های GelBottle Inc برای رسیدن به ظاهر دو رنگ از Marshmallow و Candy استفاده کرده است.

ما برای کارداشیان و بارکر بسیار خوشحال هستیم و امیدواریم که مانیکور و رابطه او دوام زیادی داشته باشند.


مانیکورهای مشهور بیشتر:


اکنون تمام روش های پاک کردن لاک ناخن را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>