KVD Beauty Good Review Apple Balm Review

[ad_1]

منبع تصویر: KVD Beauty

من آدم بنیادی بزرگی نیستم. در واقع ، من ترجیح می دهم پرش هر زمان ممکن پایه ریزی شود. من یک خرید بزرگ هستم من همچنین یک فرد بزرگ TikTok هستم ، و وقتی این دو را با هم ترکیب می کنید – محصولی که روی سیستم عامل ویروسی می شود – خوب ، بگذارید فقط بگوییم کارت اعتباری من در نهایت گریه می کند. اینگونه بود که در نهایت با ریملی که مژه هایم را بیش از هر زمان دیگری دیده ام و همچنین ابزاری را یافتم که فرهای بی حرارت رویاهایم را به من هدیه می داد. همچنین من چگونه خودم را در حال آزمایش آخرین توصیه TikTok دیدم: مومیایی کننده پایه ضد آبرسانی KVD Beauty Good Apple Skin-Perfecting Hydrating (29 پوند).

چند واقعیت سریع درباره این محصول: مومیایی کردن Good Apple Foundation KVD Beauty بدون وگان و بی رحمی است ، در 40 سایه وجود دارد و دارای ترکیبات آبرسان مانند عصاره سیب و هیالورونات سدیم است. بسته بندی ها نیز 100 درصد قابل بازیافت هستند ، که بسیار شگفت انگیز است و چیزی نیست که شما در بسیاری از محصولات زیبایی مشاهده می کنید (اما من دوست دارم موارد بیشتری از آن را ببینم).

حالا ، کمی درباره پوست من: این پوست بسیار خشک و نسبتاً مستعد آکنه است. واقعیت خشک بودن باعث هیجان زدگی من در مورد آزمایش این محصول می شود ، زیرا مزایای آبرسانی چیزی است که پوست من مطمئناً می تواند استفاده کند. من سریعتر از آنچه شما می توانید بگویید “پایه” آن را از بسته بندی بیرون آوردم.

من به طور معمول از اسفنج زیبایی برای استفاده از زیرسازی استفاده می کنم ، اما تصمیم گرفتم یک برس پایه را انتخاب کنم زیرا متوجه شدم که همان چیزی است که همه در TikTok استفاده می کنند. برای شروع ، من فقط نیمی از صورتم را اعمال کردم ، زیرا می خواستم بتوانم نتایج را کنار هم مقایسه کنم. من قطعاً ناامید نشدم ، اما بلافاصله فروخته نشدم.

در حالی که فرمول نسبت به سایر آرایش های پایه ای که به طور معمول می پوشانم پوشش کامل تری دارد ، من هنوز هم قادر به دیدن چند کک و مک تیره ام بودم که پس از یک بار استفاده از آن نگاه می کنند. فقط با یک بار کشیدن کاملاً از شر قرمزی صورتم خلاص شد ، اما کک و مک و رنگدانه های تیره من چند برنامه زمان برد تا کاملا از بین برود. (خوشبختانه ، شما می توانید آن را لایه لایه کنید بدون اینکه به نظر کیکی برسد)

چیزی که دوست داشتم این بود که چقدر سبک وزن روی پوست من احساس می شود. من واقعاً فراموش کردم که هر روز رو به رو می شد هر چیزی را می پوشیدم. سازگاری غنی و مطبوعی بود ، دقیقاً همانطور که از نامش پیداست ، و بعضی از مرطوب کننده های رنگی و کرم های BB من را هنگام بی وزنی شرم آور می کند. همچنین به راحتی ادامه یافت و یکپارچه مخلوط شد.

من قبلاً اشاره کردم که پوست خشک دارم ، اما متوجه شدم که این پایه آنقدر آبرسان و خامه ای است که در واقع پایه را با پودر تنظیم کردم ، که به طور معمول از آن دور می شوم زیرا به نظر می رسد در لکه های خشک قرار دارد. در این حالت احساس کردم به آن احتیاج دارم. من از قدرت ماندگاری آن نیز تحت تأثیر قرار گرفتم: من فرمول را خیلی زود صبح استفاده کردم ، و هشت ساعت بعد ، هنوز تقریباً به همان خوبی که برای اولین بار استفاده کردم ، خوب به نظر می رسید.

در نهایت ، شایعات درست هستند: این بنیاد شگفت انگیز است. این همان پوششی را که من عادت کرده ام با یک پایه سنگین ببینم ، ارائه می دهد ، اما مانند یک مرطوب کننده رنگی ، به هیچ وجه احساس نمی کند که چیزی روی صورتم می پوشم. من آن را برای پوستی توصیه می کنم که طبیعی است خشک شود ، اما کسانی که پوست چرب دارند احتمالاً باید از آن صرف نظر کنند. بسته بندی ، اگرچه کاملاً قابل بازیافت است ، اما یک تن اتاق برای نگهداری محصول فراهم نمی کند ، بنابراین به نظر من ، این قسمت کمی از جنبه اسپن است. هنوز هم برای پوشاندن کل صورتم محصول زیادی لازم نبود ، بنابراین ممکن است مدت طولانی برای من ماندگار شود.

اگر به دنبال پایه ای هستید که احساس پوستی اما بهتری به شما بدهد ، این یکی برای شما مناسب است.

امتیاز:

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / رنه رودریگز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>