Laneige Layering Lip Bar لبهای فوری را به شما تحریک می کند و TikTok وسواس دارد

[ad_1]

از بین همه روندهای زیبایی که TikTok وسواس دارد ، K-beauty کمترین تعجب آور است. برچسب #Kbeauty ، جایی که کاربران نکات و توصیه های محصول را به عقب و جلو می فرستند ، 985 میلیون بازدید و شمارش عظیم دارد. با توجه به این یادداشت ، من تعداد زیادی آموزش را دیده ام که برای “لبهای شیب دار” ، یک ظاهر رژ لب با الهام از K ، با تمام رنگ متمرکز بر قسمت داخلی لب ها ، از اطراف استفاده می کنند. افراد زیادی با ترکیبی از کانسیلر با پوشش بالا ، چندین رژ لب یا سایه لکه لب و حتی گاهی سایه چشم – اما یکی از کاربران تیک تاک محصولی را کشف کرده است که می تواند همه کارها را با یک کشیدن انجام دهد.

“بگذارید شما را با نوار لب لایه لایه Laneige، “یک کاربر با دستگیرهmisspersephone در ویدیویی می گوید که فقط در عرض چند هفته بیش از یک میلیون بازدید داشته است. “من از سال 2016 انواع مختلفی از این لباس را می پوشم و آنها یک لب شیب دار در یک لوله هستند.” او اشاره کرد که این رژ لب های خاص Laneige در مجموعه برنامه های تلویزیونی کره شماری استفاده شده است ، بنابراین بسیار عالی هستند در خارج از ایالات متحده محبوب است. “آنها دارای بافتی معطر هستند و در طول روز کاملاً مرطوب کننده هستند – من این موارد را بسیار توصیه می کنم.”

متاسفانه در آمریكا یافتن این ترکیبی از رژ لب و مرهم بسیار آسان نیست (در حال حاضر ، تنها مکان هایی که می توانید پیدا کنید eBay و خرده فروشان تخفیف آنلاین مانند eCosmetics) اما ، همانطور که جذابیتمعاون ویراستار کارا مک گرات می تواند گواهی دهد ، نوار لایه لایه لب ارزش شکار را دارد. او می گوید: “من هنوز محصولی از Laneige را که دوست ندارم ملاقات نکرده ام و این مرهم لب نیز از این قاعده مستثنی نیست.” بدیهی است که قرعه کشی اصلی یک مرحله ای است (و بله ، واقعاً به خوبی این ویدیوی TikTok به نظر می رسد !!) اما به عنوان یک امتیاز ، بافت به اندازه کافی خامه ای و مرطوب کننده است تا در روزهایی که می خواهم کمی رنگ اضافه کنم ، درمان لب معمول من را جایگزین کند.

اگر به هیچ وجه با Laneige آشنایی ندارید ، بگذارید سریع این مشکل را برای شما درست کنیم زیرا این مورد مورد علاقه طولانی مدت است جذابیت ویراستاران سراسر هیئت مدیره. ماسک لب خفته این برند برنده جایزه بهترین زیبایی سال 2019 است و برنده جایزه انتخاب خواننده 2020. در واقع ، این برای یک جایزه Reader Choice Award دیگر برای سال 2021 نامزد شده است (شما می توانید با نظرسنجی خوانندگان ما رأی خود را به آن و بسیاری از محصولات دیگر بدهید).

ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که یک روز به زودی ، Laneige تمام 20 سایه لایه لایه لب بار را در ایالات متحده به طور کامل راه اندازی کند. اگر ویروسی شود ، ممکن است اتفاق بیفتد. شما هرگز نمی دانید ، اما در این میان ، ما بارها و بارها این نسخه نمایشی مسحور کننده را تماشا خواهیم کرد.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر درباره موارد دلخواه TikTok:


اکنون ، تماشا کنید که لانا کاندور 9 کار را انجام داده است که قبلاً هرگز انجام نداده است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>